Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Muszáj a sógorékat keresztszül...

Muszáj a sógorékat keresztszülőnek kérni?

Figyelt kérdés

Komolytalanok, fiatalok, erre pályáznak. Páromnak mindegy ki lesz, bár felhozta hogy ők lehetnének. Én pedig nem őket szeretném. A családi béke nem érdekel, kinőttem már belőle.

Véleményeket kérnék



2023. márc. 30. 14:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2023. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem Jézust kérdezed meg erről?
2023. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%
Amíg kisbaba volt? Ha annyira fontos lenne a hited, akkor nem minél előbb megkereszteltetted volna? Kisbabákat szoktak általában. Ha meg eddig jó volt neked "hitetlenül" a gyerek, akkor most miért kényszeríted rá? Most már mindegy, nem? Majd ha felnő, eldönti, meg akar- e keresztelkedni, de ennek a köztes megoldásnak semmi értelme. Mert ugye vagy az van, hogy döntésképtelen újszülöttet cipelnek el megkeresztelni, és effektíve nincs más választása, de ha már nem kisbaba, és meg tudja mondani, mit szeretne (értsd kb. 3 év feletti), akkor hagyd békén.
2023. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
22%

23-as:

Az általad is fölvetett ellentmondások egyértelműen mutatják, hogy

ez is csak

egy

ORDAS NAGY KAMUUUUUUU!!!!

2023. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Jaj ti.. 😏😏😏
2023. márc. 30. 18:21
 26/28 anonim ***** válasza:
59%
Fejtsd ki nekik mivel jár a keresztszülőség! Anyagiak,felelősség...stb. Utána lehet,hogy nem lesz kedvük hozzá.
2023. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
77%
Engem belekényszerítettek, hogy a testvérem gyerekének a keresztapja legyen, mert nem akartam cirkuszt, így utólag igazat adok a kérdezőnek, jól teszi ha lesząrja a családi békét. Én se vagyok keresztapának való és a gyereke se érdekel, plusz tőlük 2000+ km-re élek és mindig jönnek nekem a miért nem foglalkozol vele, meg a miért nem küldesz ajándékot story, amikor rohadt jól tudják, hogy 2-3 évente járok haza, azt is csak muszájból. Ha te nem akarod őket keresztszülőknek akkor beszéljétek meg kik lennének alkalmasak erre.
2023. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
72%
"Engem belekényszerítettek, hogy a testvérem gyerekének a keresztapja legyen, mert nem akartam cirkuszt". = Én beleegyeztem, hogy a a testvérem gyerekének a keresztapja legyek, mert nem akartam cirkuszt.
2023. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!