Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan kezelitek az állandóan...

Hogyan kezelitek az állandóan megsértődő közeli rokont?

Figyelt kérdés
Anyunak a húga állandóan megsértődik. Nincs családja, sokat segít nekünk, de már kiborító amit csinál. Ha valami olyan hangzik el, ami neki nem tetszik, mondja, hogy hozzá többet ne jöjjünk és hetekig tartja a haragot. Iszonyatosan fárasztó, mivel mi is nagy áldozatot hozunk azzal, hogy én pl. huszonévesen naponta összesen 1 órát telefonálok vele, sokat segítünk neki. Ha telefonba valamivel nem értek egyet, felemelem esetleg a hangomat azonnal rámvágja a telefont. Bezzeg ha vendégségbe megyünk, ott úgy viselkedik mindenkivel, mint a kisangyal.

2023. ápr. 4. 13:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
90%
Hogy kezelem? Ignorálom és kész. Passzív-agresszív idiótákkal minimálisan sem foglalkozom.
2023. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartom a kapcsolatot olyan emberekkel, akik csak lehúznak. Akkor se, ha rokonok, az semmire se kifogás.
2023. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
97%
Szarok bele. Egyszer így rábaxtam a telefont egyik anyai nagynénémre, utána 15 évig nem kerestük egymást, aztán meg is halt. Nem hiányoztunk egymásnak egyáltalán a 15 év alatt.
2023. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
96%
Értem én, hogy rokonok még minden, de ilyen szinten becsicskulni valakinek, az nagyon fura.
2023. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
97%
Ha hiszik akkor le teszem telefont és nem keresem amíg ő nekem keres vagy nincs mondanivalóm .
2023. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, mindek házhoz menni a lóf*szért.
2023. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%

Tudjátok kik szoktak így "becsicskulni"?

Akik a gyermektelen rokontól anyagi támogatást is kapnak. Mivel neki nincs gyereke, gondolom a pénzét a kérdezőre és családjára költi, ha másként nem azzal hogy mindig megvendégeli őket. Ők meg nem merik kiosztani a "kedves" rokont, mert akkor abból az irányból nem folyik be a mani.

2023. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
80%
De a segítsége azért jól jön, mi?!
2023. ápr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
88%
Hanyagold. Huszonévesen ne legyél a társalkodónője.
2023. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
93%
#17, jajaja, biztosan be van ígérve a lakás; cserébe nyalni kell a s.ggét. Mert épeszű huszonéves - ok nélkül - nem csicsereg napi egy órát a nagynénijével.
2023. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!