Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Máshogy látjátok a rokonaitoka...

Máshogy látjátok a rokonaitokat mint gyerekként?

Figyelt kérdés

Gyermekkorban természetes hogy a nagynéni nagybácsi unokatesok olyanok amilyenek.


De felnőtt fejjel már lehet lát ha valamelyikének vaddisznó stílusa van vagy kétszínű vagy bunkó besorolását vannak vagy leszólogat dolgokat vagy nyavajog vagy manipulatív.


Ti mit gondoltok a rokonsagotokról?


2023. máj. 14. 15:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Mai napig manipulál anyu,hogy “mondd meg ha nem szeretsz és azért viselkedsz így”

“Ha én nem leszek ott sírsz ahol senki nem lát”


Meg ilyenek 😅

2023. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Gyermekkorom óta alacsonyabbak lettek a rokonok
2023. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Konkrétan melyikkel mi a gond?

Kérdezem mindenkitől aki nem írta le.

2023. máj. 14. 17:48
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
#2 Én nagymamám is gyerekként örök kedves maminak tűnt. Igaz még később is bármilyen konfliktusra elővette a szegény kedves áldozat báránybőrt.
2023. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Persze, amíg gyerek voltam, másnak mutatták magukat. Vidámnak, boldognak, tolták a "minden király, mindenki szereti egymást"-hazugságot.


Nos, a valóság ezzel szemben az, hogy az unokabátyám kivételével az összes családtagom képmutató, mindenkit kibeszél a háta mögött, passzív-agresszív, hazug, és még sorolhatnám.


Nem baj, nagyon messze élek tőlük ahhoz (okkal), hogy érdekeljen.

2023. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!