Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rosszindulatú rokonnal megszün...

Rosszindulatú rokonnal megszüntettél már kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, hogy egy rosszindulatú, pletykás, másokról csak becsmérlő rokonoddal megszüntetted már a kapcsolatot?

Nyilván mindenkinek van egy olyan rokona legalább akit a háta közepére nem kíván, de az érdekel, hogy szemtől szembe elmondtad már egy ilyen rokonnak, hogy figyi, nagyon rosszul érzem magam a közeledben, mert öntöd magadból a negatív gondolatokat és szívod az energiámat és a jövőben csak nagyon ritkán találkozzunk.

Hogyan közöltél vele ilyen gondolatot? Mi volt a reakció?



2023. okt. 3. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam neki emailben mert se személyesen, se telefonban nem hagyta, hogy végig mondjam mert letiltottam.


Több közös ismerőstől is visszahallottam, hogy továbbra sem érti, hogy mi vele a problémám pedig teljesen világosan kifejtettem.

2023. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket semmi szükség elmondani. Simán csak te nem keresed őt, ha ő keres, épp soha nem érsz rá. Ennyi az egész. Az élet egyszerű, kár túlbonyolítani.
2023. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Siman
2023. okt. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszakítottam a kapcsolatot a szüleimmel, megszakítottam a kapcsolatot az összes többi rokonommal is. Az elején főleg azért, hogy a szüleim esetleg ne keressenek fel rajtuk keresztül, aztán rájöttem, hogy egyik se hiányzik az életembe.
2023. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal is akikkel simán semleges a kapcsolat.
2023. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
A saját rokonaimmal szerencsére eleve megszakadt a kapcsolat olyan tinikorom elején, kb. mióta élek utáltak, mert okosabb voltam, mint az ő gyerekeik és unokáik. Akivel én szüntettem meg a pofavizitet, az anyósom, életem legjobb döntése volt, hamarabb kellett volna csak fiatal voltam és nem kapcsoltam időben.
2023. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szurkapiszka, szemét, rosszindulatú anyai nagynénémre rábaxtam a telefont, ennek 15 éve (de előbb kellett volna).

Szerintem a mai napig nem tudja, hogy mi bajon volt vele (az ilyennek az önkritikája nulla).

2023. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Alapvetően introvertált gyerek voltam, csak kötelező húsvéti látogatások apámmal együtt. Majd hiába nyíltam ki és lettem ambivertált, velük már nem alakult ki szorosabb kapcsolat. Aztán valamelyik elmúlt évben megjegyezték hátam mögött apámnak a karjaimon lévő sebeket és ők ágyi poloskát kaptak el biztosan tőlünk. Ment a törlés Facén és nem is keresnek. Szóra sem méltatom őket, hogy lupuszom van. Inkább nem, mert heves vérmérsékletű vagyok és nem volna jó vége apámra nézve. Normális rokon rákérdezett volna, hogy mi a bajom. Ennyire letojtak. Akkor én is letojom őket, kimarad a Húsvét is, megyek utazgatni Húsvétkor.


34/F

2023. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Slusszpoén, hogy a vérszívó lények nem is szeretik a véremet az immunbetegség miatt. Például kullancs és szúnyog sem, bár kullancs egy eset kivételével soha sem szeretett. (A betegségem 17-ben kezdődött.) Úgyhogy lejáratta magát a família.
2023. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, pénzéhes nagybátyámat.

Könnyen megoldottam, nem adtam meg az új telefonszámomat. Messze laknak, nincs semmi kapcsolat.

2023. okt. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!