Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy az unokatestvérem meleg?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem nemrég jelentette be, hogy meleg, amivel totálisan sokkolt engem. Eddig nagyon jó volt a kapcsolatunk, szinte együtt nőttünk de most azt érzem, hogy valami eltört. Nem tudok úgy tekinteni rá, mint korábban. Konzervatívabb gondolkodású vagyok és számomra nem elfogadható ez, de nem szeretném, ha emiatt megromlana vele a kapcsolatom. Mit tudnék tenni, hogy el tudjam őt fogadni?
2023. okt. 6. 17:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
91%
Áruld már el nekem, hogy most hogy tudod róla ezt az információt, nem ugyanaz az ember, akivel felnőttél? Egy varázsütésre kicserélték valaki másra?
2023. okt. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen más a helyzet!
2023. okt. 6. 17:18
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
Én amúgy még élek nem fogom megérteni, hogy másoknak miért fáj az, hogy adott illető férfival vagy nővel van-e együtt. Nem neked kell a párjával élned, megcsókolnod, lefeküdnöd vele. Szexelni sem fogod őket látni soha. Innentől kezdve nem értem, hogy neked egyrészt mi közöd van ahhoz, hogy a másik ember kivel van, másrészt miben befolyásolja negatívan a te életedet.
2023. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%

Még a kérdésed sem értem !

Neked nem teljesen mindegy, hogy kivel szexel ?? (fiúval, vagy lánnyal )

Vagy szerelmes vagy belé és most gyötör a féltékenység ? Vagy mért nem tudod elfogadni ??

2023. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem tudsz tenni, mert aki hülye az is marad!
2023. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, ezen mit kell annyira elfogadni, a te életeden semmit nem változtat a dolog.
2023. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
95%
Én sem értem, mit kell ezen elfogadni. Semmit nem befolyásolja a kapcsolatotokat.
2023. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
2%

4: ott az érzés, mi van ha engem bámul stb...

Aki ebben a helyzetben van az nem meleg, ezt meg sem próbáld mégcsak feltenni sem mint tényező

2023. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%

"4: ott az érzés, mi van ha engem bámul stb..."


Az unokatestvérét? Két sokkoló tényt is fogok veled most közölni.


1. A melegek nem izgulnak fel a férfi családtagjaikra

2. A melegek sem bámulnak meg minden férfit, ahogy a nők közül sem bámul meg téged mindenki...

2023. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%

Ja és bónuszként a 3. :


Mi történik veled, ha megbámul egy meleg? (olyan nyilván aki nem a rokonod)

2023. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!