Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családokban kit fogadnak el...

A családokban kit fogadnak el jobban/hamarabb? Ha a lány vagy a fiú meleg?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 09:52
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Lányok:


+: A nők közötti érzelemkifejezést jobban tolerálják a kultúránkban, mint férfiak között.

-: Általában a lányoktól várják el a családalapítást hamarabb és az unokákat is elsősorban tőlük várják.


Fiúk:

+ A fiúk többsége 18 éves koruk után általában szabadon vannak engedve, míg sokan úgy gondolják, hogy a lányok felett rendelkezhetnek 18 év után is, amíg férjhez nem mennek.

- A fiúk nőies viselkedését (és a tévhitet hogy minden meleg nőies) kevésbé tolerálják, mint a férfias nőket.

2018. jún. 1. 09:57
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Normális családban mindkettőt elfogadják.
2018. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem családja válogatja. Vannak, aki természetesnek vennék, gond nélkül elfogadnák, ha a fiuk vagy a lányuk homoszexuális lenne. Viszont én pl a szüleim melegekről alkotott véleményét ismerve haza sem mernék menni, ha valami miatt hirtelen elkezdenék a nőkhöz vonzódni és barátnőm lenne, mert brutális cirkusz lenne otthon. Nem hiszem, hogy jobban vagy kevésbé örülnének, ha férfi lennék és a férfiakhoz vonzódnék :D
2018. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Eleve korlátolt dolog valakit az alapján ítélni, hogy a szervezete melyik nemű másik ember testének látványától, érintésétől jön gerjedt libidóba.


Ugyanis a homoSZEXUÁLIS ember az csak a szexuális kielégülésben tér el a heteroSZEXUÁLIS embertől.


Ahogy a paprikáskrumpliutáló vagy a görögdinnyefób embereket sem vetjük meg a különcségük miatt, így én úgy gondolom, hogy a szexualitás egy olyan intim magánügy, aminek a kiteregetése szerintem etikátlan és vájkálásos.

Márpedig aki a másik embert megveti a homoszexualitása, leszbikussága miatt az nem tesz egyebet, mint a másik ember szexualitásával foglalkozik.


Amúgy sztem 50-50. Ahol helyén tudják kezelni a dolgot, ott mindegy hogy fiú vagy lány, ahol beszűkültek, ott is.

2018. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
3%

Végre valahára fel kéne fogni, hogy a homoszexualitás 2 dologból tevődik össze:

Nemi vonzalomból -> erről nagy részük nem tehet.

Cselekvésekből, amik a preferenciából adódnak -> ezen a téren vissza kéne fogniuk magukat.

Nem véletlen, hogy az ókori zsidók tiltották a homokosságot, erról az ótestamentum is beszámol.

Ellenben a rómaiak ilyen téren nagyon liberálisak voltak.

Nah, lehet gondolkodni melyik rendszer maradt fent, és melyik nem. Ha másért nem legalább ezért ne legyenek erkölcstelenek az emberek.

2018. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ahhoz, hogy ezt megpróbáljuk megválaszolni, olyan családokat kéne megvizsgálni, ahol van meleg és leszbikus gyerek
2018. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
#5 nem értem, hogy releváns ez. az ókori görögök is liberálisok voltak ezen a téren, és mégis vannak ma görögök. ahogy amúgy olaszok is
2018. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

7: Én most nem elsősorban a népre gondoltam, hanem annak ideológiájára. Azért van különbség aközött, hogy maga az ideológia végig vezetett egy embercsoportot a nehéz időkben is, és aközött, hogy létezik egy olyan nevű nép.

Mellesleg az ókori görög kultúrát a mai liberálisok közül sokan etalonként kezelik. De ez csak azt jelenti, hogy most bőség van, és ezért azt hiszik az emberek mindent megengedhetnek maguknak, mint annak idején a görögök.

2018. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Jellemzően férfiak a nők homoszexualitását, nők a férfiakét tolerálják jobban. Normálisabb családokban kicsit távolabbi rokonság ezen nem csámcsog, de ettől függetlenül azért az merjük már kimondani, hogy a melegek igenis kiszúrnak a saját szüleikkel (aki nem vallásos, az abban hisz, hogy utódai emlékezetében, tulajdonságaiban marad valamilyen szinten fenn).
2018. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
akkor sem értem hogy releváns más szexualitások elfogadása
2018. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!