Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párom Amerikai rokonai...

Bobin kérdése:

A párom Amerikai rokonai mikor hazalátogatnak és hoznak neki ajándékot, póló stb és a gyermekeknek is póló ilyesmit és amúgy nagyon gazdagok, nekem még soha egy tábla csokit nem hoztak.Nem kérek ajándékot!!! Csak maga a gesztus. Én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 07:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
73%
A gyerekek közösek?
2023. okt. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Igen közös és 20 éve élekk a párommal.
2023. okt. 25. 07:19
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg nekem is rosszul esne. Nem azèrt mert elvàrom, hanem mert elèg jól tudtomra adjàk , hogy engem nem kedvelnek. Persze ha van oka , az màs . Èn mindig mindenkinek viszek , ha csalàdhoz èrkezünk. Vagy egy közös ajàndèkcsomag, vagy mindenkinek aprósàg. Ha kereszgyereknek viszek mikulàscsomagot, viszek a tesójànak is.
2023. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%

Oh. Hát akkor kimondottan érdekes egy helyzet...

Ajándékot kikenyszeriteni nem lehet. Ha ők valami miatt nem vesznek téged figyelembe, akkor ez van. Nyilván viszonozhatod ezt a bunkóságot hasonlóval, de azzal csak magadat viszed le a szintjukre. Ne foglalkozz velük.

2023. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos hogy az az oka, hogy nem kedvelik. Külföldön élek én is. Van egy ismerősöm, akivel ilyenkor mindig találkozom. Kb 25 éves ismerettsegrol beszelunk. Férje van, két gyereke. A férjével még sosem talalkoztam, az én gyerekemmel egyidős lányát 10 éve nem láttam, az én gyerekem is kb azóta marad el a találkozókról. Ajándékot azóta csak a kisebb gyereknek és a barátnőmnek viszek.
2023. okt. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
15%
Te nem vagy a rokonuk. Még a rokonuk házastársa sem.
2023. okt. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Én semmilyen okot nem adtam rá, de pont így érzem ahogy írjátok, hogy nem szeretnek, nem fogadtak el. Pedig én mindig szeretettel állok feléjük és soha semmin nem vitáztunk. Mikor itt vannak mindig jó hangulatban beszélgetünk. A hölgy az unokatestvér. Jóformán csak velem beszélget a találkozáskor. A férje a párommal.De én úgy gondolom, ha mindenkinek viszek valamit akkor nem illik az asztalnál átadva 1 embert kihagyva mosolyogni. A család összes tagjával jóban vagyok. Édesápját, nagymamáját halálukig gondoztam. Nincs is miért haragudniuk.
2023. okt. 25. 07:54
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
Azèrt màs a helyzeted. Baràtnő fèrjèt nem is ismered, irtad . de az amerikai rokon a csalàdhoz megy, ahol a kèrdező süt , főz nekik, gondolom. Vendègsègben azèrt nem illik , hogy egynek viszek egynek nem.
2023. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%
A pároddal beszéltél erröl?
2023. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

- Nem kell sütnöm főznöm, bár imádok és minden nap főzök,őket pucparádés étterembe hívjuk meg mert azt szeretik. Kehli mama, Tanyacsárda, stb. A férjem fizet.

- Igen beszéltem a párommal erről és szerinte ez normális, hogy nekem nem hoznak mert az ő unokatestvére..

Nem tudom, ezért kérdeztem, hogy csak én vagyok e érzékeny.😢 Engem máshogy neveltek. Leégne a bőr a képemről mikor kiosztom az ajándékokat egyre meg csak vigyorgok. Szívtelen dolognak tartom. És ne értse senki félre! Nem vágyok ajándékra, ez csak egy figyelmesség egy tábla csoki akár a sarki közértből.

2023. okt. 25. 08:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!