Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit gondoltok az ilyen rokonok...

Mit gondoltok az ilyen rokonokról?

Figyelt kérdés
Akik rendszeresen vesznek ruhát, játékot vagy akár készítenek hasznos dolgot(takaró, nyunyóka) a gyereknek, (aki még picike). De néhány km-re eljönni probléma. Az igaz, hogy elég forgalmas helyen lakunk, nagyon kell figyelni, de van autójuk és két rutinos sofőr a családjukban. Nekik nem lehetett gyerekük. Így azt hittem, hogy többet akarják majd látni. Szóval szinte csak akkor látják, ha mi megyünk. Ma is otthon voltak és kérdezték, hogy nem megyünk?

2023. nov. 1. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Zavaros az írásod.
2023. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
itt kerdezed? :-D miert nem ot kerdezed meg. ez a tul spirazas, tul gondokodas nem megbeszeles...olyan rossz szokas könyörgöm
2023. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi nem világos 1-es?
2023. nov. 1. 19:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Néhány km-re elmenni hozzájuk akkora gond?
2023. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szóval meg helybe is hozzák az ajándékokat?

Amúgy nem értem, miért kellene a te gyereked után futnia az egész rokonságnak.

2023. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan miért is nekik kéne még utazgatni is a rendszeres ajándékozgatás és vendéglátás mellett?

Utóbbi is egy ajándék amúgy, nem neked kell otthon készülni, főzni, sütni, hanem csak elmész. A gyereknek is érdekesebb az új környezet.

2023. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, engem nem zavarna. Mi amúgy sem a vendéglátós típus vagyunk, mi szívesebben megyünk át, vagy találkozunk semleges helyen, étterem, stb, mint hogy a lakásunkba hívjunk át bárkit is.


Szóval én totál nem tudok a problémáddal azonosulni.

2023. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szívesem látom(nám) őket és mi szívesen megyünk hozzájuk csak az zavar, hogy viszonylag új autójuk van(de nem nagy értékű) és ami egy kicsit "parásabb" oda nem mennek. Már mint közlekedésileg. Igazából ennyi a lényeg. Egyébként az ajándék nem fontos csak egy kedves gesztus.
2023. nov. 1. 21:33
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akkor nem tudnak rendesen, magabiztosan vezetni. Inkább maradjanak is otthon, nem tudom, mi ezzel a gond.
2023. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Simán elvezet az ország egyik végéből a másikba nyugis tempóban(autó pálya kizárásával). Akkor csak tud valamennyire. Itt az autó túl féltés gond, amit én nem tudok megérteni.
2023. nov. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!