Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb pofátlanság/bunkóság, amit rokon(ok)tól kaptatok?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltatok? Szóvá tettétek?

nov. 20. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Anyám halála után a nagynéném, akivel addig nagyon jó kapcsolatom volt, azt mondta a húgomnak, hogy ne hagyja, hogy kisemmizzem az örökségből. A szép az egészben, hogy akkor a húgoméknál laktam, szóval minden holmit az ő lakásába vittem, egyéb örökség pedig csak az a lakás volt, amiből pont a nagynéném és a férje forgattak ki mindkettőnket.

Persze ezek után nem bíztam benne többet igyekeztem minél ritkábban találkozni vele. Évek alatt lecsillapodtam, de a bizalom sose tért vissza a kapcsolatunkba.

nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
A legnagyobb bunkóság, hogy apu keresztanyja a mai napig leszedi mama sírjáról a virágokat meg gyertyákat, mert nem szerette. Cserébe átteszi apu apjára, aki egy alkoholista volt, fűvel fával csalta mamát, de apu keresztanyja szerette, mert "egyszem öccse" volt.
nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nevelőapukám van, ő nevel 1 éves korom óta, a vér szerinti elvált anyutól, amikor kiderült, hogy teherbe esett velem. Apu rokonai Svédországban élnek, kb 20 évente 1x jönnek, nem nagyon szereti őket senki, velem egyetlen egyszer találkoztak. Akkor apu nagynénje megjegyezte, nagyon hangosan, hogy Apu olyan gyereket nevel, aki másnak nem kellett, nem is érti, hogy Apu hogy vehetett el egy olyan nőt, akinek már volt gyereke.

Anyukám ezen borzasztóan megbántódott, én akkor még kamasz voltam, nem mertem visszaszólni. Apu megkérte őket, hogy fáradjanak át vele a másik szobába, elbeszélgetett velük. Felvették a kabátjukat, elmentek, és azóta nem láttuk őket egy családi eseményen sem...

...Ennek pedig már 20 éve! :D

nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meghalt anyukám, apám nővére kocsival elvitt a kórházba. Odáig megállás nélkül szidta anyát, úgy, hogy ezer éves sztorikat borított a fejemre, meg konkrét baromságokat is, amiket simán tudtam volna cáfolni, de annyira sírtam, hogy levegőt se kaptam. Utána meg előadta nagyanyámnak, hogy ő már anyám helyett anyám lesz, ne aggódjon, de két perc múlva neki is rákezdte, hogy mennyire szar ember volt anya... Nagyanyám szerencsére jobban magánál volt, mint én és leordította.
nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó olvasni ezeket a sztorikat :( elképesztő, hogy milyen emberek vannak, és mindenki előtt le a kalappal, hogy nem vertétek szájba ezeket a rokonokat.
nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó úgymond az olyan rokonokkal emgszakítani a kapcsolatot akik mindig kavarnak valamit.
nov. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Apám alkoholista, ha iszik, agresszív. Egyik este megint részegen jött haza, ilyenkor beleáll bárkibe, aki az útjába áll, ez aznap Anyu volt. Nem volt szerencsés a csillagállás, nem csak veszekedés volt, Anyu csúnyán fel lett pofozva, a szája is felszakadt. Másnap jött vendégségbe nagyanyám (apám anyja), meglátta Anyut, majd nevetve annyit mondott neki: "Na mi van, már megint nem tudtál csendben maradni?!" 10 éve nem beszélek vele.
nov. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os! 2-es vagyok.

Megszakítottuk a kapcsolatot a szipirtyóval, de attól még lopja a virágokat, gyertyákat, mécseseket (mindent) mama sírjáról. 🤷🏼‍♀️

nov. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem is számolom...


Ja, de: a legnagyobb, amikor azt mondták, hogy a barátommal csak dgni járunk össze (elég nagy távkapcsolattal indult), semmi más okból, és könnyű életű vagyok :D


Oké, azóta már rég együtt élünk, de persze, máig csak szexelünk.

nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Tesómtól: A hármótok közül (én meg két haverom) név (az egyik haverom) a legnormálisabb.
nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!