Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb pofátlanság/bunkóság, amit rokonoktól kaptatok? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem is számolom.


1000km-re költöztem :)

2018. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem teljesen rokon, de... Párom anyukája (anyósom) megkérdezte, hogy nem szégyellem-e a kis melleimet. Mosolyogva vissza kérdeztem, hogy ő nem szégyenli-e, hogy ilyen nagy a képe a fia szerelmével szemben.
2018. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Anyai nagymamám. Mindenkit a családban pénzzel akar megvenni és ezzel lelkileg zsarolni.

Kiskoromban dugigvásárolta szüleim házát függönyökkel meg szőnyegekkel és vérig sértődött ha anyám nem használta őket.

Aztán valahányszor meglátogatott minket, nekem meg húgomnak ecsetelte, hogy mi sehol nem tartanánk ám, ha ő nem lenne! (Holott ez nem igaz.) És egy nap - nem túlzok- 20x biztos hogy hív és várja a lejelentkezést. Én ezt úgy kezeltem, hogy már gyerekként megmondtam neki hogy ezt hagyja abba, ugyanis senki nem mert ellene szegülni rajtam kívül. Természetesen onnantól kezdve én voltam a sátán gyermeke a családban.

Azóta én elköltöztem és a mai napig hívogat (havi egyszer azért beszélek vele) és mindenáron jönni akar a házamba főzni, mosni meg takarítani (nem segítségből hanem folyamatosan a fejemhez vágva milyen szarul csinálok mindent, anyámmal is ezt csinálta) és persze hozna 50ezer szőnyeget. Hiába mondom hogy nem kell, még ő sértődik vérig, és ilyenkor bedobja a végén mindig az aduászát: "Jóvan fiam, majd ha már nem leszek!" Úgy kezelem, hogy néha beszélek vele tiszteletből, de ha szemétkedik, rövidre zárva a témát leteszem a telefont.

26/N

2018. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Persze nem érdeklődésből kérdezte ( hogy sikerült-e elfogadnom, nem bánt-e, nem érzem-e rosszul magam miatta) hanem merő bunkóságból.

(Tisztában vagyok azzal, hogy olyan pici a cicim, hogyha borogatnám eltűnne, de a párom szereti, így elfogadtam én is, habár régen rettenetesen utáltam magam miatta)

2018. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
80% Örülne a leendő anyósod egy fiatal, hetyke cicinek, elhiheted. :D
2018. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
16%
Anyósom kapott tőlünk igazi bundát, és elcserélte műre,mert neki az jobban tetszett és gagyi bizsukra. Kapott tőlünk drága aranyékszert,és elcserélte arany bizsura.
2018. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Pofátlanság több is volt de ami kiverte a biztosítékot h exférjem Anyja végig falazott a fiának a félre.. Mert h nem vagyok arra se jó.. De hitelt felvenni,gyereket null 24 ben ellátni semmi segitséggel,anyost reszegen fuvarozni,ápolni bezzeg jó voltam..
2018. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Én se számolom.

Ami most így hirtelen eszembe jut: testvérem csak engem nem hívott meg szülinapi családi összeröffenésre, a rokonságban mindenki mást igen.

2018. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Ocsemmel tortent, kicsit tavolabbi rokon kolcsont kert, mikor vissza kellett volna adni meg neki allt fennebb hogy o biztos nem adja vissza, mi ugyis nagy labon elunk, bezzeg emeletes hazunk van, meg tobb lakas, neki meg soha eletben nem lesz, nekunk fel se tunik 40 ezer minusz, mig neki csaladja van. Persze a tipikus szuljunk a semmire.
2018. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Sokminden volt.

De amik emlékezetesek:

Pár hetes terhes voltam az első gyerekkel, Apám húga félrehívott, hogy ha a pénz az akadály, szívesen kifizeti az abortuszt.


Másodikkal meg 7 hónapos terhes voltam, amikor apám lakásában laktunk (havi díj fejében, nem ingyen), nagyapámék felszólítottak, hogy költözzünk el ahova akarunk, de minél előbb, hogy apám beköltözhessen, mert épp szakítottak a nőjével. Aztán persze kibékültek, apám 1 percig nem lakott ott, kiadták többért másnak. Akkor szakítottam meg velük a kapcsolatot.

2018. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!