Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Melyik rokonodtól kaptad a...

Melyik rokonodtól kaptad a legbántóbb beszólást?

Figyelt kérdés
Mivel kapcsolatban bántott meg?

dec. 11. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nevelőapámtól.

Konkrétan az egész gyerekkoromat végig szidta. Nem leszek jó semmire, életképtelen vagyok, miért születtem meg.... sorolhatnám estig

dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Nem mondanám ezeket annyira durvának, sőt. De elég kemény fából faragtak amúgy is, leperegnek rólam a beszólások, de 2 dolog megmaradt: nővérem beszólt, amikor mamánk temetésére készültünk, hogy kva rövid a szoknyám. (Végül mást vettem fel) Ami legyen ok, bár a megfogalmazás meg hangsúly nem volt túl visszafogott. Viszont unokatesónk megjelent egy annál rövidebb ruhában, konkrétan ha lehajolt, látni lehetett mindent. Neki semmit nem szólt be. De ez kb mindennel így van minden téren hármónk közt.

A másik nagynéném, hogy ha nem akarok gyereket, akkor mi értelme az életemnek. Nem vettem magamra, ő még ilyen szellemiségben élt.

dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokanővérem többször megbántott. Sokszor nem is amit mondott, hanem amilyen hangsúllyal, arckifejezéssel mondta, az volt sértő. Pl. mikor valami nem sikerült neki, s megkérdeztem, hogy segíthetek-e, s ő méla megvetéssel visszakérdezett, hogy "és ugyan miben tudnál te segíteni?" Vagy mikor lustának nevezett azért, mert a saját poharamból képes voltam egy órán belül elmosás nélkül kétszer inni.Szerinte azért, mert lusta voltam mosogatni... Vagy mikor felvetett egy témát, ami a gyerekéről szólt, s én nem vele értettem egyet, akkor rögtön lezárta a témát azzal, hogy "ezt nem veled fogom megbeszélni".(Utalt ezzel arra, hogy nekem nincs gyerekem, ezért nem lehet mérvadó az övétől eltérő véleményem)
dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyiktől nem, az egyszerűbb lenne.
dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyikámtól, azt kívánta bár ne születtem volna meg.
dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Apám, bánja, amiért lánynak születtem.


A családom életképtelen senki vagyok, aki szexen kívül nem képes másból megélni... :D


Most már csak nevetek ezeken, annyira szánalmas, de akkor nagyon rosszul érintettek.

dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Anyám férje jegyezte meg, hogy sírba tettem a nagymamamat. Azóta is a fülemben cseng, de az talán még rosszabb, hogy sem anyám, sem a nagynéném nem ellenkezett.

Illetve nem nagy dolog,de az unokahugom rendszeresen mondta rám, hogy gebe. 175 cm magas és 55 kg voltam fiatal koromban,pedig sokat ettem. Az unokahugom alacsony és duci, de nyilván az ő érzéseire figyelni kellett, nehogy megbantsuk szegényt.

dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Anyám. Rendszeresen elmondta, hogy csak azért bocsátotta meg, hogy lány lettem, mert kék szemem van, mint az apjának.

Nem tartjuk a kapcsolatot..

dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!