Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Másnak is rosszul esne?

Másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Sógornöm, meg anyum összeveszett egyik rokonunkkal sógornőm miatt, anyum sógornőm mellett állt ki, ezért összevesztek, én nem élek otthon, de anyu elmesélte , én is rá írtam a rokonomra ,de én anyumat védtem megy hogy Ö ezt nem érdemelte volna tőle, és ez így nem rokonság! Törölt engem is és mindenkit a családból!

Ez kb.1 évvel ezelőtt történt , anyumék közben kibékültek vele, de engem nem jelölt vissza!

Teljesen hülyének érzem magam, én kiállok anyumért ök meg közben kibékültek és összejárnak, ök jóba lettek , en meg hülyén érzem magam ,hogy bele avatkoztam abba amibe nem kellett volna, de anyumért tettem!

Kicsit rosszul esik.

Jogosan?


jan. 2. 23:07
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
34%

Ne hagyd magad!

Ugyanez a helyzet velem, illetve hasonszőr!

jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Elég éretlen dolog volt beleszólni, eleve.

Ha esetleg olyat mondtál, vagy durva voltál, én sem állnék veled szóba. Főleg, ha előtte jóban voltatok, és okod sem volt rá.

jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem voltam durva, nem az a stílus vagyok, én csak szépen leírtam, hogy anyu nem ezt érdemli, hogy bárki miatt is így vagy úgy beszéljen vele és akkor ez így nem is rokonság!

Csak anyumék részéről is ez rosszul esik, hogy basszus én kiállok érte ök meg újra összejárnak.. ami nem baj, söt orulok neki, csak legalább én ne sérültem volna ebbe lelkileg

jan. 2. 23:24
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Ezért nem (sem) pofázunk bele más vitájába.
jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Jogos teljesen igazad van!

Rosszul tettem , de itt is látszik senki nem áll ki értem, így én sem fogok senkiért sem!

jan. 2. 23:28
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Kitől várod el, hogy kialljon érted?

Ez anyád ügye volt, ő rendezte magának.

A rokon meg miért állna ki érted azok után, hogy jogtalanul rátámadtál?

jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát anyum részéről vártam volna , hisz én is miatta lettem rosszban a rokonnal! Meg azt mondta ök sose békulnek ki, öt tovább nem érdekli, aztán mégis!
jan. 2. 23:33
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Tanulópénz, kérdező.

Meg amúgy is.

Amit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni.

jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Így van, tanuló pénz volt. Nem látod jól a helyzetet.

Tanultál ebből, nem szólunk bele a felnőttek dolgába.

Mellesleg anyadbol is tök hülyét csináltál, hogy te pattogsz az ő nevében, mintha nem tudná egyedül elintézni a dolgát. Nem kért sem segítséget, sem pártolást. Örülj, hogy ezt nem dörgöli az orrod alá.

jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Anyu megköszönte ,hogy kiálltam érte, és amikor mondtam neki ,hogy írok a rokonnak azt mondta nyugodtan írjak neki ,kiváncsi mit fog vissza írni!
jan. 2. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!