Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez valyon miért csinálja?...

Ez valyon miért csinálja? Másnak is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Az anyósomról tudni kell hogy nem valami tisztaság mániás.Nem olyan sűrűn jön hozzánk ma eljött és neki is állt pakolni meg mosogatni.Van két pici gyerekem , nem a házimunka a legelső,(azért nincs mocsok)akkor takarítok mikor a kicsik alszanak.Nekem kicsit rosszul esett,ha már eljön inkább foglalkozna a kicsikkel,én meg pakolnék.Én vagyok túl érzékeny vagy másnak is rosszul esne?

2016. jan. 11. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Valyon???
2016. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon fáááááály. :)
2016. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Hogy mindenbõl problémát csináltok.Orülj neki,hogy segit a háztartásban, ha gyerekkel foglalkozott volna,akkor meg az lett volna a bajod.


Nem érzékeny vagy, hanem keresed a problémákat!Légy lazább!

2016. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Rohattul ki lettem segítve 😞
2016. jan. 11. 19:02
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kicsit rosszul esne, kb mintha azt üzenné, hogy nem vagyok rendes háziasszony, nem tartom tisztán a lakásomat. De az előzőekkel is egyetértek, lehet, hogy nem volt ilyen szándéka, hogy ezzel ezt üzenje. Csak rosszul jött le, de azért feltételezni kell az emberről, hogy nem megbántani akart csak segíteni.
2016. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert milyen segítséget vársz? leírtál egy helyzetet, amin besértődtél. Ezen hogyan segítsünk? A helyesírásod borzalmas, különben. (Nem csak a "valyon" miatt.)
2016. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Csak fáj az igazság. Te azt AKAROD hogy legyen valami problèmád. Inkább örülj hogy az anyòsod segìt, ne rinyálj.
2016. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy azt szeretné, hogy a helyesírási kéziszótárt olvasgasd, amíg takarít. :()

(rohadtul és nem rohattul)

2016. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van a többieknek. Szerintem a jó szándék vezérelte, egyszerűen segíteni akart. Én megköszönném, nem pedig durciznék.
2016. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van problémát akarok magamnak azért írok ide mert itt mindig még jobban le nyomnak a föld alá.... 😊 Ha máskor is túl boldog leszek majd írok vmit ide!Köszi a segítséget,szép estét mindenkinek....és jó anyósokat
2016. jan. 11. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!