Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit szólnál ha a sógornőd a...

Mit szólnál ha a sógornőd a családi húsvéti összejövetelre,ahol csomó gyerek van metálos szerkóban jönne?

Figyelt kérdés

Előre szóltunk az anyósomnak, hogy beszéljen vele, valami szolidabb megjelenéssel jöjjön. Az anyós beszélt is vele, de nála annyi a szolidabb megjelenés, hogy a szegecses bőrcuccokat elhagyta a siminkje is "csak" fekete tusvonalra, fekete rúzsra és körömömre terjed, emellett talpig fekete ruhában van.

Az én családom egy kis faluban él, itt nem szokás az ilyesmi. Az idősebb rokonok azt hitték meghalt valakije. Volt olyan gyerek aki meg azt kérdezte, hogy miért olyan a néni mint a Hotel Trasylvaniából a Mavis.


ápr. 1. 15:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, mi ezzel a probléma? Neki ilyen a stílusa.

Ennyire begyepesedett lények vagytok?

Engem sokkal jobban zavarna, ha egy gyerek tudná, milyen a Hotel Trasylvaniából a Mavis.

ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
97%
Kivanom hogy ettol tobb problematok ne legyen a csaladon belul. Ti vagytok a csaladja, legalabb ti ne szoljatok meg azert amiert picit masabb a stilusa ha o igy erzi jol magat... szerintem artani nem art ezzel senkinek.(ekezetekert bocsi)
ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
94%
Ha így érzi jól magát akkor semmi baj ha így jön. Az meg megint más tészta hogy ti maradi falusiak vagytok
ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

Semmit.


Nálunk nem szokás a másik öltözködési stílusába beleszólni, pláne ha az felnőtt.


A sógornőd saját magát adta és hogy nem az alkalomhoz illően öltözködött.


Rajtam már egy sima fekete pulcsinál is volt, aki megkérdezte, hogy kit gyászolok. Szerintem ez nagyobb bunkóság, mint a ruha színe.

ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
97%

"Az én családom egy kis faluban él, itt nem szokás az ilyesmi."

Nyilván ott csak virágos otthonkát lehet viselni, szalmakalappal. Ne szóljatok bele a dolgába, az ő élete, ő így érzi jól magát. Ő sem szólt neked anyósodon keresztül, hogy mit vegyél fel, ugye?

ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%
Jesszusom, micsoda ostoba nézetetek van. Nyugi, nem fog megállni a gyerek a fejlődésben, ha mást is lát, mint a közvetlen unalmas környezete, sőt, minél több mindent lát, annál szélesebb lesz a látóköre a tietekkel szemben. Megsúgom, a gyerekek a szülők miatt lesznek csúfolódósok, alapból sokszor sokkal elfogadóbbak lennének, csak hallják a felnőttektől a szenny beszédet. Nyilván nem minden gyerek szent, na de ezt most hagyjuk, ez most nem erről szól. Kiakasztóan buta ez a kérdés.
ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
96%

Semmit, vannak hasonló stílusú rokonaim és barátaim.

Nem csinált semmi rosszat, a gyerekeket se zavarta (Mavis egy tök jó karakter), az pedig senkit nem kéne, hogy érdekeljen, ha néhány szűk látókörű falusi furcsállja vagy megszólja.

ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Ameddig én elvagyok virágos egyberuhába egy pink magassarkúval, úgy szerintem ő a világból kirohanna ha ezt rá erőszakolnánk. (Fordítva ugyan így vagyok).

Ilyen a stílusa

ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy van amikor meg tudja erőltetni magát, és teljesen átlagos öltözékben/sminkben jelenik meg. De most nem méltóztatott megerőltetni magát, illetve ha hozzánk jön akkor sosem veszi a fáradságot civil megjelenésre.
ápr. 1. 16:12
 10/52 anonim ***** válasza:
93%
Pont ezért.
ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!