Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos kislányom. Tulajdonképpen mióta megszületett, a sógornőm csak a hibát véli mindenben felfedezni.

Bármit, vagy bárhogy csinálok mindenre jön a rejtett szapulás. Amit veszek neki például, az se jó. Tényleg semmi.

Kell ezt tűrni? Voltatok már így?


ápr. 5. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz a sógornőd véleményével! Esetleg mondhatod neki: "Én másként gondolom. Más a véleményem mint neked. Köszönöm a tanácsot de inkább úgy csinálom ahogy nekem jó."


Nem lehet hogy a sógornőd szimplán csak irigy rád?

ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
A férjem húga ugyanez. Annyi a szerencsém, hogy messze laknak tőlünk, így egyszerűen csak ignorálom, ha rámír, vagy hív. Személyesen már többször megmondtam neki, hogy a saját gyerekeit úgy neveli, ahogy akarja, az enyémet hagyja meg nekem, de nem érti. Képes azért felhívni, mert a férjem küldött neki egy képet, amin hintázik a lányom, és azonnal vegyünk olyan hintát, ami nekik van, mert ez sz*r...
ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
A sógornöddel lazítsd a kapcsolatot, ha jön, nem kell beengedni
ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már eljutottam arra a pontra, robbant a fejem, és megmondtam neki mit gondolok. Nem alpári módon, kulturáltan. Persze nem érti mit mondok, és előadta a családban hogy ő csak segíteni akar nekem , én meg ilyen gonosz vagyok...
ápr. 5. 08:59
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor legközelebb mondd meg neki, hogy nem véletlenül létezik az a közmondás, hogy a pokolra vezető út jószándékkal van kikövezve. Ez azt jelenti, ha kéretlenül beleszólunk más életébe, az bosszantó és ártalmas. Ha ezt nem érti, vagy megsértődik, az ő baja, de akkor is fejezze be.
ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Sokáig úgy voltam vele, jó, legyintek, elhallgatom. Csak legyen béke. De egy idő után piszok idegesítő bír lenni.
ápr. 5. 09:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire csak lehet, lazítsd meg vele a kapcsolatot, semmi szükséged erre a plusz stresszforrásra az életedben. A család meg, ha maguktól nem veszik észre mennyire idegesítő és tudálékos (mert gondolom nem csak neked osztogatja a kéretlen jótanácsait), akkor az az ő szegénységi bizonyítványuk.
ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem, persze, mindenben okos. Nem csak én vettem észre.

Köszi hogy elmondtátok a véleményetek

ápr. 5. 09:23
 9/14 anonim ***** válasza:
A sógornődnek hány gyereke van?
ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
1. Persze ott is lenne mibe beleszólni. A saját dolgával nem bir
ápr. 5. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!