Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki, mit gondol erről a helyzet...

Ki, mit gondol erről a helyzetről? Kinek, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Anyu régebb óta stresszeli az embert. Generálja a feszültséget. Már középiskola óta. Például, hogy ismerősei látták, hogy kocsmából is láttak kijönni. Vagy mindig kinyitja az összes levelet. Vagy kotorászik a holmik között. Meg mindig azt nézi, hogy mire költök. Meg mindig ellenőrzi az embert.Meg nem lehet arról meggyőzni őt, hogy a pénzem senki nem csalta ki, mert le mondtam a számlakivonatot.
2016. júl. 16. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, gondolom elmúltal már 18 éves. Ez esetben nyugodtan elkoltozhetsz és akkor nem lesznek ilyen problémáid
2016. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Anyud kezd szenilis lenni sajnos, tudom, mert az enyém is ugyanilyen, jövőre megyek el itthonról ha végeztem a tanfolyammal.
2016. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

költöz el rögtön megszünik a probléma

ja hogy kényelmes ha ő tölti meg a hütöt meg ő veszi a wc papirt... hát mindenek ára van

2016. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!