Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny az unokatestvéremre?

Figyelt kérdés

Unokatestvér= anyám tesójának a lánya


Lényegében neki mindene megvolt kiskorába is meg most is, nekem nem.

Mindent alá tettek, nekem meg jó méteres kékeres...


Fillért fillérre rakok, hogy kitörlesszem a hitelem stb


Én segítek mamamnak 80 km ahogy tudok, ő ott van helyben 10 percre nem is látogatja. De ez nem baj.



Most beszéltem mamával, mert vittünk neki tegnap ennivalót, kiakarta fizetni ( 8 ezer lett volna. 10et akart adni) de vissza tettem neki a tv távirányító alá aztán most vette észre hogy miért nem vettem el)


Mondtam, hogy menjenek el szemüveget csináltatni majd kifizetem így szóba jött, hogy van neki félre téve szemüvegre de majd uncsim szülinapjára ad pénzt, mert most decemberben költöztek össze a vőlegényel ( 8 éve jegyesek) de hát nem esküsznek de azért az összeköltözésre " elindulni" csak ad valamit.


Még ha nem is így van,de nekem az esik rosszul, hogy amíg én azon malmozok( kinek mit hogy mennyit segítsek persze megköszöni meg amit főz azt elcsomagolja ha megyünk) a másik hereverézik nem csinál semmit a galamb meg belerepül a szájába.


Pedig most is azon panaszkodott mamam, hogy ott helyben az 5 ember közül egyik se ment el neki a gyógyszerért. Egyiknek nincs kedve, a másiknak nem szól, mert túlórázik a másik meg nem akar, emennek meg nem is szól.


ápr. 15. 12:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
66%

Na össze vissza írsz.

Egyszer azt írod féltèkeny vagy utána meg tagadod.

Fent azt írod alá tettek mindent, utána meg azt, hogy rágott a fal, nincs kocsi.

Könyörgöm döntsd el, hogy most mi van.

Már belezavarodtál a hazudozásba.

ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
Azt írtad nem látogatják, erre a mama főz mindenkinek. Most akkor mi van?
ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Ne is haragudj, de pont te vagy az aki nem ért semmit. Ja igen bocsi akkor nem mindent, én kérek akkor elnézést. Egyből már hazugság komolyan itt tényleg vannak ám bajok.


Gondoltam azért nem kell ennyire belemenni, de hát ugye a más " sikere" aztán akkor mégsem siker? Akkor te döntsd már el! Nem kell kiforgatni a szavakat! Ja és ne is térjünk el a tárgytól.


Valószínű egyszerűbb lett volna az a kérdés, hogy mamám miért azt az unokáját segíti akitől meg is dögölhet?

Ebben a megfogalmazásban jobb kegyelmednek? Vagy írjak még olyan infót amire azt tudod mondani hogy hazugság? Ja mert hogy ennyire egy elbaszott család nincs? Hát az enyém az

ápr. 15. 14:49
 14/28 A kérdező kommentje:

Ha ennyire szájbarágósan kell akkor leírom.


Mama kér pl 2 kg tarját erre vár X napot míg keresztapám hoz neki, mama főz belőle X ételt, ezt utána ELKÜLDI keresztapámmal hogy egyék meg.


Úgy, hogy csak beugrani hozzá " szia mama hogy vagy? Kell-e segíteni?" Ilyen nincs.

Csak ha ő " rendelést ad le" akkor hozzák viszik neki arra a 10 percre nála vannak ennyi. Gyógyszer, hús, stb.


Itt unokatesóm sehol nincs 10 percre , mert mint írtam 2 éve mamara se bagózik.


Csak nem tudom én más olyan jellegű " sikerére" ami gyakorlatilag nincs mire lennék féltékeny? Én 19 éves korom óta dolgozom ellenben uncsim 26 évesen kezdte el most 30. Én albit mindent magamnak fizettem neki az anyja akkor itt hol a siker? Igen és erre valóban féltékeny vagyok hogy neki ezt megadták mégsem becsüli azt az embert sem.

Ez nem hazugság ez tény.

ápr. 15. 14:55
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem. Az elején azt írtad, féltékeny vagy, mert mindent alátesznek, most meg azt, mire lennél irigy, mikor semmije nincs :D
ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Most komolyan ha kb 4 kommenten keresztül te nem szűrted le mi a bajom akkor nálad vannak problémák!

"Mindent alá" oké bocsánat házat nem kapott meg autót, mert nem is akar jogsit... Nem mindent elnézést kívánok!


De segítek! Az a bajom, hogy gyakorlatilag azt az unokát szereti a mama jobban aki felé se néz!

Én egyedül vettem meg a házam az én saját nevemem van, igaz én nem járok jegyben, de itt lakik a párom mi nem kaptunk semmilyen " nászajandék,.összeköltözős " ajándékot , mint amit ő fog most kapni, hogy hozzávágnak most 150 ezret ha szeretnétek számszerűen hallani, mert ők összeköltöztek. Közlöm azt is, hogy a ház a vőlegényé egyedül.


Remélem segített valamit megérteni vagy nem,de az sem érdekel. Ettől én nyáron kifogom mamának fizetni a szemüveget, mert szeretem mamát ennyi.


De köszönöm itt mindenkinek, hogy megtudtam magamról, hogy mennyire egy hazug vagyok meg rosszindulatú meg stb.


Nem gondoltam, hogy egy oldal idáig fajul.

Bocs hogy élek komolyan

ápr. 15. 15:25
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

Elárulok még valamit: buta is vagy, mert egy kérdést sem tudsz megfogalmazni.


Te magad írtad ezt:

"Lényegében neki mindene megvolt kiskorába is meg most is, nekem nem."


Tehát itt még azon pattogtál, hogy féltékeny vagy, mert mindene megvan most és neked semmid, 1 oldallal arrébb már számon kéred, mire lenmél irigy, mikor neki semmilye nincs, bezzeg neked :D


Sajnálom, hogy tőlünk kell megtudod, de a kérdésed alapján nem csak irigy vagy, hanem szellemi fogyatékos is.


De nyald cssk tovább nagyanyád fenekét, aki úgyis a másik unokát szereti, téged meg sz*rba sem néz :D

ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%

De akkor is járnak hozzá, hiába mondod. Csak úgy nem ugranak be. De gondolom a mama elég gyakran ad le rendelést hogy ez kell az kell. Akkor miért mennének megkérdezni a mamát? Úgyis viszik a cuccot meg a főtt kaját.

Senki nem mondta ne vedd meg neki a szemüveget. Azt csinálsz amit akarsz.

De akkora katyvaszt írtál ide, hogy nem velünk van a baj. Szerinte te màrtírkodsz.

ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%

Szerinted a mama szeretetét, hogy befolyásolja, hogy te vettél magadnak házat, az uncsi meg nem?

Szerinted ez alapjàn mérik a szeretetet?

Biztos, hogy téged is szeret a mama. Lehet másképp.

ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
Azt kell eldöntened, te szereted-e a mamát vagy nem. Akarsz-e kedveskedni neki vagy nem. Ezt senki mással való kapcsolata nem befolyásolja. Mit foglalkozol te unokatesódékkal? Őt nem szereted, neki nem kedveskedsz. Ha ők nem lennének, akkor is csak te mennél a mamához. Ja, akkor nem lenne kit irigyelned.
ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!