Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vagyok ennyire féltékeny...

Miért vagyok ennyire féltékeny az unokatestvéremre?

Figyelt kérdés

Unokatestvér= anyám tesójának a lánya


Lényegében neki mindene megvolt kiskorába is meg most is, nekem nem.

Mindent alá tettek, nekem meg jó méteres kékeres...


Fillért fillérre rakok, hogy kitörlesszem a hitelem stb


Én segítek mamamnak 80 km ahogy tudok, ő ott van helyben 10 percre nem is látogatja. De ez nem baj.



Most beszéltem mamával, mert vittünk neki tegnap ennivalót, kiakarta fizetni ( 8 ezer lett volna. 10et akart adni) de vissza tettem neki a tv távirányító alá aztán most vette észre hogy miért nem vettem el)


Mondtam, hogy menjenek el szemüveget csináltatni majd kifizetem így szóba jött, hogy van neki félre téve szemüvegre de majd uncsim szülinapjára ad pénzt, mert most decemberben költöztek össze a vőlegényel ( 8 éve jegyesek) de hát nem esküsznek de azért az összeköltözésre " elindulni" csak ad valamit.


Még ha nem is így van,de nekem az esik rosszul, hogy amíg én azon malmozok( kinek mit hogy mennyit segítsek persze megköszöni meg amit főz azt elcsomagolja ha megyünk) a másik hereverézik nem csinál semmit a galamb meg belerepül a szájába.


Pedig most is azon panaszkodott mamam, hogy ott helyben az 5 ember közül egyik se ment el neki a gyógyszerért. Egyiknek nincs kedve, a másiknak nem szól, mert túlórázik a másik meg nem akar, emennek meg nem is szól.


ápr. 15. 12:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Atyaúristen emberek xD olvassátok már el gyárilag miről szól a kérdés meg ti mit írtok basszatok már meg, nem tudok máshogy fogalmazni xd


Igen igen nyalom nagyanyám fenekét tovabbra is mert nem vagyok egy emberileg hulladék , mint egyesek hogy szarba se nézem azt aki adott is valamennyi szeretetet az életben basszatok meg!


Nyalom is nagyanyám fenekét, meg mártïrkodok továbbra is ti agyhalottak ha nem esett volna le a dolog.


Akkora istenbarma társaság van itt hogy hagyjuk xd szanalmas egy brigád van itt az kva isten...


Sehogy nem jön be ahogy ti válaszoltok mert nagyon mellé olvastok vmit

Az meg h kinek van háza kinek nem a sztoriba kvára nem lényeges csak annak aki azt hiszi h én sikerre vagyok irigy.. apukám ami nincs arra nem lehetek irigy... Ennyi a lényege de ha nem írtam volna nem is tudnál róla full fogyatékos ..


Hazudgálok, mártírkodok, leszek pali madár nyalom a nagyanyám seggét amiz írtok meg mit bánom én.


Remélem felétek se fog senki nézni soha baromarcúak.

ápr. 15. 18:24
 22/28 anonim ***** válasza:
85%
Hát, kérdező, ha mindenki ugyanúgy értelmezi a kérdést, akkor el kellene gondolkodnod rajta, hogy mit is írtál ki.
ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem úgy van vele hogy azt segíti anyagilag akinek jobban van rá szüksege.

És én suerintem értem a félreértést. Ideznem kell

"Lényegében neki mindene megvolt kiskorába is meg most is, nekem nem. Mindent alá tettek"

"Nekik a ház sehol nincs, aludni, fürödni, főzni tudnak benne, ki van rágva a fal, szétjön a vályog, lóg a tömítés. Se autó se semmi."

Tehát gyanítom hogy gyermekkorában a szülei csak a látszatra hajtottak, menő ruha, arany nyaklánc. Te gyerekként azt hitted ezért hogy mindenük megvan. Ma maradt a romos vályog. Felnőttként már látod hogy ez nem sok.

A fő kérdés viszont sehogy se fér össze a kommenteiddel mert abban te magad írod hogy féltékeny vagy. És besuélhetnel szebben ha már ilyen jó sorod van. Mert maga a pénz nem tesz intelligensé "Mindent alá tettek, nekem meg jó méteres kékeres..." Én normális nőt még nem hallottam így beszélni.

Látszik hogy suereted a nagyit, de magyi nem.biztos hogy ebbe így belegondol. Az élet nem ilyen igazságos ahogy gondolod. Legyen mentségére hogy az idős emberek már kapaszkodnak monden megszokottba. Ezért se költözik oda hozzátok.

ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

Borzasztóan alpári stílusban beszélsz. A kérdést is összevissza hánytad oda. Biztos nem olvastad el miket írsz. Valószínűleg a való életben még nagyobb bugris vagy.

Ezen kellene változtatni.

ápr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
11%

A lényeg az, hogy te amennyit tudsz, segítesz a mamádnak, a többiek meg magas ívben tojnak rá... Neked ez rosszul esik, hogy a mamád mégis a többieket istápolja.

Gyanítom, a kommentelők nagy része olyan ember, mint az uncsit, ezért nem értenek meg téged.

Biztosan téged is ugyanúgy szeret a mamád! Viszont, az a baj, hogy amúgy messze vagy tőle és így inkább a mihaszna többiekbe "kapaszkodik"...

ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kérdező... Ez az oldal a rosszindulatú, gonosz emberek gyülekezete, akik nyálcsorgatva várják minden nap, hogy belekössenek valakibe, mert ennyire sivár az életükl, hohx ez a legnagyobb örömük... Ne vedd magadra!
ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
59%
Simán lehet, hogy nem úgy van, ahogy neked előadja a mama. A kérdésedet meg te magad válaszolod meg: azért vagy féltékeny, mert úgy érzed, a mamád jobban szereti az unokatesód (ezt onnan szűröd le, hogy anyagilag támogatja), mint téged.
ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hiába pattogsz, teljesen másképp lehett érteni a nyitódat, mint ahogy itt kifejtetted ezt a gazdag mindent megkapó uncsi vs. én a szegény üldözött témát.

Na, mindegy is lépjünk a teljesen félreérthető nyitódon túl.

A lényeg, hogy én nem pénzelném sunyi nagyit, aki pénzzel tömi a lyukas vályog közül szabaduló unikát, veled meg úgy bánik ahogy.

Amit te csinálsz nem emberség, hanem balekság!

ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!