Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokatesok rivalizálhatnak...

Unokatesok rivalizálhatnak (lányok)?

Figyelt kérdés

A húgom és ez egyik unokahúgom folyamatosan rivalizálnak egymással.

Szóval bővebben kifejtve az unokahúgom folyamatosan rivalizál a húgommal, tanulás, pasi, szépség, ruha, kinek jobb a segge, kinek nagyobb a melle, ki a gyorsabb, ki az erősebb stb.

Mondjuk elég ritkán találkoznak, mert vagy 200km-re laknak egymástól de évente egyszer kétszer mindig találkoznak és "egymásnak esnek".

Azt hozzá kell tennem, hogy a húgom is meg az unokahúgom is nagyon uralkodó, vezető típus.

Amúgy a húgom mindig azt mondja, hogy ha legközelebb találkoznak akkor úgy megtépi hogy többet nem akar rivalizálni, és a húgomból ki is nézem mert nem szokta hagyni hogy szórakozzanak vele, de valahogy már évek óta elmaradt ez a hajtépés, és az unokahúgom mindig amikor találkoznak elkezd valamiben rivalizálni.

Szerinted mért van ez, és a húgom mérnem tépi már meg, mért hagyja neki hogy beszólogasson, meg baszogassa, és rivalizáljon vele?

Ja igen mindkét csaj 19 éves, és gyerek koruk óta ez a szitu fent áll.

Ja igen légyszi írd meg hogy fiú vagy lány vagy, és azt is hogy mennyi idős.



2012. nov. 26. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan típusú emberek akik élvezik a rivalizálást. Úgy tűnik ők is ilyenek. Olyasmi ez, mint amikor valakinek egy párkapcsolatban szüksége van veszekedésre, különben unalmasnak érzi a kapcsolatot. Ők jobbnak akarják érzik magukat a másiknál, ezért rivalizálhatnak. A 19 éves kor sokaknál még átmenet a felnőtt és a kamasz között. Kinőhetik még ezt a szokást, de a leírásod alapján én úgy látom ők élvezik ezt.

22/N

2012. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én unokatesóm konkrétan ránkszervezte az esküvőjét, holott mi már egy éve bejelentettük a dátumot.
2012. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Két elkényeztetett lány esetében ez bizony nem ritka.

20L

2012. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is világ életünkben rivalizáltunk az uncsimmal. Mikor kicsik voltunk, nekünk több pénzünk volt, több és szebb játékaim voltak, de ő szebb volt. Később az anyagi oldal megmaradt, de én meg is híztam, nem érdekeltem a fiúkat, ő igen. Aztán én megszépültem, de ő külföldre költözött.

Még ma is ott tartunk, hogy nem bírta elviselni, hogy az én lagzim sokkal szebb, elegénsabb volt, jobb volt a kaja, a zene, midnen, míg az övé egy tipikus kantinos átlag lagzi, és azt terjesztette midnenkinek, hogy nálam éhes maradt(rengeteg kaja volt, hatalmas emberek nem bírták végigenni a menüt, szóval biztos nem igaz).

Aztán még hazudozott is rólam ezt-azt, szóval nála még midnig nem múlt el a dolog.

2012. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat és az unokahúgomat látnám,aki csak pár hónappal fiatalabb nálam.Bár inkább csak ő változott kamaszkorában olyan irányban,hogy mindenkit maga alá akart gyűrni.Folyton ő akart a középpontban lenni,azt akarta,hogy mindenki rá figyeljen és ezért mindent be is vetett.Mások önbizalmát meg lehúzta,többek között az enyémet is.Már rég nem tartom vele a kapcsolatot,de őszintén nem is hiányzik.Beszűkült,lelkileg szegény emberek ezek.
2012. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én hugom és az unokahugom között 1 év van. (Hugom 18, unokahugi 17). Az unokahúgomnak olyan kisebbségi komplexusa van, hogy ráhajt hugom exeire, nem egyszer fordult elő, hogy hugom szakított 2 év után egy sráccal, mire az unokahugi rá 1-2 hónapra elkezdett vele járni titokban, összejártak. Ha hugomnak tetszik egy srác és megtudja az unokahugi, akkor rögtön felveszi a sráccal a kapcsolatot ő is, elkezd rá nyomulni, de alapvetően a családban nem csak hugommal csinálja ezt, hanem az unokanővéremmel is. Valamiért be akarja bizonyítani szerintem, hogy ő is van olyan jó, mint a környezetében, a rokonai, és ezt így bizonyítja be magának. Már több összezörrenés is volt ez miatt, de valamiért nem érti a lényeget. Reméljük kinövi...


22/N

2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs de nagyon szánalmasak a rokonaid, nem tudnak mit csinálni jó dolgukban azaz igazság. 20/F
2012. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: bárkik rivalizálhatnak egymással. Az unokatestvér nem kizáró ok, sőt. Minél közelebb vannak érzelmileg egymáshoz, annál durvább szokott lenni a rivalizálás.
2012. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az en unokatesom total bekepzelt, egy pasi sem marad meg mellette, pedig nagyon nem szep, sot, lassan 40lesz, de nem jut egyröl a kettore. Konkretan bejelolt mar iwiwen, facebookon, es nemhogy pl bejelolt volna rokon statuszba, par nap mulva letorolt :D nagyon messze lakunk egymastol, evente ha egyszer talalkozik a csalad, a csaladdal, megis igy viselkedik. Total gaz!... szal persze, h lehetseges!
2012. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!