Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megteheti a nagynéném?

Megteheti a nagynéném?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, együtt vagyunk egy ideje. Ismerem már, hogy milyen, nagynéném viszont csak akkor értesült róla, amikor kiraktuk fészre egy hete, hogy kapcsolatban. Ma rám írt a nagynéném, aki Angliában lakik és csak évente egy hetet látom, hogy ő nagyon kiismeri már az embereket, nem tetszik neki a párom és írni fog neki fészen, hogy hagyjon el, mert én jobbat érdemlek (azzal dobálózik, hogy sok olyan kép van fenn, amin más lányokkal látható, és szerinte nőcsábász)- A barátomnak mellesleg én vagyok a 3. barátnője, előttem is CSAK komoly, legalább fél éves kapcsolatai voltak. Nekem is nagyon sok fiú haverom van, nagyon sok képen velük szerepelek, ezek szerint rib*nc vagyok? A párom a legőszintébb ember a világon, és ezt nem csak úgy mondom.


Szó mi szó: van joga a nagynénémnek levelet írni? Jogos a felháborodása? Ti mérgesek lennétek? Megharagudnátok? Hogyan reagálnátok?



2012. dec. 30. 19:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
am. 21/L, 24/F
2012. dec. 30. 19:20
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Mérges lennék rettentően .Egy kép alapján nem ismerhet ki senki egy embert ezzel belerondíthat a ti kapcsolatotokba is nagyon csúnyán próbálj azért beszélni vele. Barátodat is készítsd fel h erre számíthat de csak kíméletesen ne azt vágd a képébe h utál a nénikém ...
2012. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

1. szólnék a páromnak, hogy ha esetleg ráír ne foglalkozzon vele

2. írnék a nagynénémnek, hogy a saját magánéletével foglalkozzon

2012. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem nincs joga a nagynénédnek, mindamellet hogy félt,ami talán nem is annyira alaptalan, ha nálatok a legalább fél éves kapcsolat már komolynak számít.

Mond el a nagynénédnek, hogy erre semmi szükség, és szólj erről a barátodnak is, hogy ne érje meglepetésként.

2012. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolaton azt értem, hogy nem egy éjszakás kalandok láncolata. Régről ismerem, az előző barátnőit is ismerem, és nem a srác miatt lett vége a dolog. A barátnői folyton hazudoztak, az egyik még meg is csalta az öccsével.
2012. dec. 30. 19:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak ir levelet, akinek akar. A parod meg azt olvas el, amit akar. Ha az en paromat befolyasolna egy vadidegen ember velemenye, akivel meg eleteben nem talalkozott, annak a kapcsolatnak nem lenne jovoje.
2012. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Én pont az ilyenek miatt nem használom (már) a különböző közösségi oldalakat.
2012. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Levelet irni MINDENKINEK joga van, a nagynénédnek is.


A felháborodása lehet jogos, de lehet nem jgos is, ezt senki nem fogja tudni eldönteni, mert nem ismerjük a barátodat.


Ha a nagynéném ilyet tenne, akkor igenis mérges lennék és megharagudnék rá.


Ha a barátom emiatt lelép, akkor nem igazán érdemes vele foglalkozni.


A legokosabb, ha szólsz a barátodnak, hogy ha esetleg ir, nem kell komolyan venni, de ennyi.

2012. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem teheti meg, és a te dolgod, hogy ezt a nagynénéddel lezongorázd! Ne keverd bele a sárcot.


A nagynénédnek SEM és senki másnak sincs joga ahhoz, hogy a magánéletedbe belevájkáljon, leveleket firkáljon és zaklasson téged. Töröld a FB-ról az ismerőseid közül.


És ne áltassa magát: aki valóban ismeri az embereket, annak esze ágában sincs belefolyni mások dolgába. Tudja, hogy mi tartozik rá és mi nem.

2012. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

"A felháborodása lehet jogos"


Semmi köze ehhez a kapcsolathoz!

2012. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!