Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vagyok mindenkinek fölös?

Miért vagyok mindenkinek fölös?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nincsenek barátaim, mert nem tudok menni sehova egyedül, és Anyukám van nekem egyedül, és Ő is beteges! A betegségem miatt magántanuló voltam, és nem is vesznek fel munkába! Anyukám az életem, és a zene! Van hogy el chetelek közösségi oldalakon, de Őket se rángathatom le a falról, és ők ismeretlenek, és csak unatkozásból beszélgetnek! A rokonok is elfordultak, nem jönnek, és nem érdeklődnek. Anyuhoz se engedik az unokáit, mondván helyben van, gyere te, vagy messze vidéken laknak, és nem fér bele a nyári szünetbe egy hét se, meg hiányozna otthon. Pedig már nem olyan kicsik, és a házunk előtt járnak el, naponta! Nem is említve, hogy a kereszt gyerekem, alig ismer!


Én vagyok ilyen visszataszító, vagy utálatos?



2013. márc. 16. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz menni egyedül sehová? Hány éves vagy?
2013. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából 25 éves, és vak!
2013. márc. 16. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vak és mégis mindenkinek fölös vagyok :/ tök szarul érzem magam mostis sírnék ha nem látnák anyámék. A barátaim elfordultak tőlem, meg igazából velem is ugyanez a helyzet amit az elején leírtál. Néha chatelgetek de amúgy minden szar :/ és még munkát sem találok.
2013. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól még mehetsz egyedül.


Aki megy, ahhoz mennek.


Az emberek rohannak a mindennapjaikban.


Valószínűleg nem véletlenül vagy keresztanya. Ezt fogd fel pozitívan!

2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagyis én tudnék menni, de nem szeretnek az emberek ezért inkább egész nap itthon ülök...
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt felejtsd el! Mozdulj ki otthonról! Most már süni fog anap, jót tesznek a kedélynek is a kellemes meleg tavaszi napsugarak.
2013. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

na,ha tudsz zenélni,akkor például csinálj valamilyen blogot,vagy járj el valahova,fejleszd a tudásod és közbe még ismerkedsz is.

de van például vakoknak szánt önvédelmi iskola is.így nem elég h megtanulod magad megvédeni,más vakokkal leszel együtt,tehát nem lesz az h esetleg kiközösítenek.

kutyád van?a kutyások általában kedvesebbek és 1 egy állat alapból feldobja az ember hangulatát,akkor is ha magányos.

2013. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az ötleteket, jó tanácsokat, aki eddig írt! Nagyon jól esett, és kedvesek vagytok, köszönöm!


Kis városban élünk, így szinte esélytelen eljárni vakok közé bárhová is! Most elég borúsan látom a helyzetemet, hogy valaha is jobb lehet! Van egy kedvenc zenész énekesem, akiről minden fontosat be gyűjtöttem, de megkaptam a hideg, és meleg véleményeket, hogy miért is pont Ő. Az meg nagyon rossz, és sírhatnék kedvem van, hogy a rokonok sem a jót látják bennem, hanem a "hülye vakot"! Meg hiányoznak is ennek ellenére.


Az is igaz, hogy "aki megy, ahhoz mennek", de kérdés hogyan, és ahol érzed, hogy fölös vagy, gondolom, oda te sem mész el!

2013. márc. 21. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Akik megszólnak a zenei ízlésed miatt azok valószínűleg külső alapján ítélik el őt. Amúgy ki az a zenész? :)
2013. márc. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más, én ezt tudom, és érthető is! Kaptam emiatt már hideget, meleget, de Márió a harmonikás!
2013. márc. 24. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!