Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti nem tartjátok szemétségnek...

Ti nem tartjátok szemétségnek az olyat, hogy ha valakivel rossz történik, akkor a másik kineveti, mosolyog rajta? Lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Sajna vannak ilyen rokonaim. Ha valami negatív történik velem, és ott vannak, megtudják, vagy látják, elmosolyogják magukat, vagy kacagva nevetnek.

És az arcukon ott van az a gúnyos kárörvendő mosoly.

Vagy tudják, hogy valamit nagyon nem akarok, hogy megtörténjen, és ha megtörténik, ismét az a mosoly... :@


Ti nem tartjátok ezt szemétségnek? És ilyenre lehet valamit mondani/tenni?

Most szóljak oda, hogy "mit röhögsz?! Mindjárt veled is lesz valami, és én fogok nevetni!"

Vagy semmi értelme?



2013. máj. 20. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Egykor mások nevettek a kínjaimon amit éreztem egy-két dolog, és ember miatt. Kiélvezték a gonoszságuk minden pillanatát és még tettek rá egy-két lapáttal.



Ma én mosolygok rajtuk látva, hogy a régi alantasságukhoz mérten is mekkorát csúsznak, és hogy adják el magukat lyukas 2 fillérért.

2013. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

de,szemétség

intelligens ember ilyet nem tesz


nekem is van ilyen kollégám, de többnyire el tudja fojtani a mosolyát.


Neked milyen szituban jön elő?

milyen pozitívumokat tudsz magadról felsorolni?


ismered a mondást, egyszer hopp, máskor kopp. ez velük is előfordulhat.


Nem lehetne, hogy nem meséled el nekik a dolgaidat?

2013. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"milyen pozitívumokat tudsz magadról felsorolni? "


Milyet, egyet mondok: Én nem teszek ilyet! Azt hiszem ez elég.


Nem mesélem, hanem valaki mondja nekem, hogy "ja, nem tudunk elmenni(ahova régóta terveztem, és mondtam, hogy nem tudok jönni mert...) ls amikor meghallják, akkor jön a mosolygás, hogy nekem most nem jött össze amit akartam...

2013. máj. 20. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=nCQGQ5qBQTA

Mindent megmagyaráz.

"Making me feel glad that i'm not you!"

2013. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én azt javasolnám hogy ilyenkor csak menj el a közelükből és halgas tenét vagy tv vagy csinálj valami mást és csinálj úgy mintha nem is figyeltél volna oda ez idegesíteni fogja őket és gondolj arra hogy pár év múlva majd sokkal több mindent fogsz elérni mint a rokonaid vagy akik piszkálnak és majd a luxus házad ablakjáb integetsz nekik mert a szart lapátolják
2018. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a kárörvendő, nem odaillő helyeken röhögőfejező emberekre mentális betegként tekintek.
nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!