Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek jogos a haragom? 13/L

Szerintetek jogos a haragom? 13/L

Figyelt kérdés
Nemrég volt a születésnapom.Apukám nagybátyjával és a feleségével ünnepeltük.(Természetesen nem csak velük,csak külön jöttek el.)A szüleim kimentek beengedni őket, én meg vártam őket bent a konyhában.Ahogy megjöttek, a feleség köszönés után rögtön azt mondta, hogy ,,téged se szívesen fésülnélek meg."Tudniillik, hogy sajnos göndör hajam van, de rendszeresen ápolom.Szerintem azért ilyet elég bunkóság mondani valakinek a szülinapján.Szerintetek is?

2013. máj. 28. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccelodni akart. Ne kapd fel a vizet.
2013. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
97%
Szerintem te egy tini lány vagy, tini problémákkal...
2013. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kicsit lenéző hangnemben mondta.
2013. máj. 28. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Poénkodott, ennyi. Legyen már egy kis humorérzéked. Mert ha már most nincs, mi lesz veled 40-50 éves korodra?!
2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Argloss ***** válasza:
100%
Neked jogos, csak felesleges. Ennél gonoszabb dolgot ne is mondjanak neked életedben. Próbálj meg kevésbé érzékeny lenni, mert legközelebb a szélre is megharagszol ha összeborzolja a hajad.
2013. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen most már nem haragszom rá, de amikor mondta egy pillanatra rosszul esett.
2013. máj. 28. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem akart ő megbántani. :) Éppen ezért szerintem nem jogos a haragod, bár megértem ha rosszul esett.

Ugyan még fiatal vagy, de tanuld meg helyén kezelni a dolgokat és legyen több humorod, mert különben sokat fogod fogni a fejedet.. Ilyeneken nem szabad megsértődni. :)

2013. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
13 eves vagy, tele a kamaszkori vilagfajdalommal. Persze, hogy szemelyes serteskent eled meg :) de nem erdemes egy nyilvanvalo viccelodesen felkapni a vizet ;)
2013. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha máskor is mond ilyesmit, nyugodtan próbáld meg őt minél többször elkerülni.


Van, hogy emberek nem szimpatikusak egymásnak, és sokszor a felnőttek se tudják, vagy akarják ezt elrejteni.

2013. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Lehet azért reagáltam túl, mert már elég régóta piszkálnak a göndör hajam miatt...
2013. máj. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!