Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a haragom vagy túl...

Jogos a haragom vagy túl reagálom?

Figyelt kérdés
Van egy szomszédházaspár a gyerekük átjár hozzánk játszani az én gyerekeimmel ha meg kinnt vannak az udvaron akkor egész nap együtt vannak.Na végülis a lényeg hogy múlt héten megbeszéltem a csaj párjával hogy ma délután vagy estefelé beöltözik télapónak és átjön az én gyerekeimhez.Mondtam hogy majd átviszem a mikulás ruhát ha a nagyobb oviba lesz hogy ne lássa a ruhát na most 10 perce vittem át a ruhát a csaj kinyítja az ajtót mondom szia hoztam a ruhát hogy akkor este öltözzön be a párod .De nincs itthon mondom tudom majd este meló után de nem tudom mikor jön haza de ezt olyan stílusba mint aki legszívesebben belém vágná a kést.Mondom meglett beszélve hogy meló után haza jön vacsora , fürdés és olyan 7-8 felé.Erre de lehet hogy csak este 7-kor jön.Mondom tudom de te miért vagy ilyen rosszindulatú akkor nem kell.És becsapta előttem az ajtót.Felháborított a dolog mert ha fordítva lett volna én megfogom a ruhát elveszem és azt mondom oké persze de nem tudom mikor jön haza lehet csak este felé.Sztem ez így lett volna normális de ebből a stílusból azt szürtem le ,hogy Ő nem örül anank hogy a párja átjön pár percre mert nehogy már más gyereke örüljön mert az ő fia fél a mikulástól.
2011. dec. 5. 12:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod.
2011. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
47%
Hát... nemtudom érdekes a szitu:D ha a télleg jóba vagytok mert ugye azt olvastam hogy a gyerekek jóba vannak akkor szerintem nem így kellet volna reagálnia... énis biztosan elküldtem volna a ... : D
2011. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen jóban vagyunk van mikor én vigyázok a gyrekére ha ő átszalad a boltba ha nincs munkája a párjának az én férjem viszi fusiba hogy legyen pénzük meg ilyenek.És a stílus nem tetszett.Lehet ideges volt valamiért de nem én miattam ugyhogy ne rajtam adja ki.Volt mikor olyan pofát vágott hogy inkább köszönni se köszöntem rá de mondtam a párjának hogy mi baja van a nőjének az meg azt mondta nem tudja de erről leszoktatja mert nem tud aludni délig egy órig morog mint a medve meg a gyerekkel is ordibál
2011. dec. 5. 12:48
 4/23 anonim ***** válasza:

Az lett volna a normális amit írtál.

- "nem tudom mikor jön meg a férjem,de hagyd itt a ruhát,és átszólok ha megy oké??"


A kérdés az hogy ezek után

1. átmegy a szomszéd télapóként?

2. a gyerekek fognak még játszani ezek után??

2011. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet csak bal lábbal kelt fel.

Szerintem is túlreagálod

2011. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem kérem meg ezek után,hogy beöltözzön a gyerekek meg játszahtnak együtt KINT az udvaron mert nem tehet arról az a gyerek hogy az anyja ilyen smufurc.De az biztos hogy elásta magát nálam.
2011. dec. 5. 12:56
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem tul koran vitted at a ruhat. A csajnak lehet ezer mas baja volt, nem hogy este jon a mikulas. En odaadtam volna a ruhat, nem kerdeztem volna ra, hanem megkoszontem volna, "majd latunk este jelszoval." Sokszor nem azt kell varni, hogy elvegye a ruhat, hanem Neked kell atnyujtani.

Tudod ez ugy van, hogy Te akartal toluk valamit, Te kerted meg oket, meg itt a fel nap, es meg Te kerdezel ra. Na most mi van? Lehet hogy ket mikulas lesz, ha esetleg talalsz egy masikat?

Boldog Mikulas Napot! Remelem gyerekek jol meg fognak lepodni, lesz Mikulas, van olyan erzesem.

2011. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
En nem idegesitem magam ilyen embereken,tuti,hogy tobbet nem beszelnenk,nincs harag,csak az ilyenekre nekem nincs szuksegem. Tonkre teszik szegeny gyerek estejet. Raadasul megneznem a te gyerekeid mennyit voltak naluk,anno nalunk is ez volt,mikor kicsik voltunk,aztan mikor felnottunk a gyerekek atvettek az anyjuk viselkedeset,aztan engem is kihasznaltak. Mar banom,hogy anno anyu nem volt kemenyebb.
2011. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a feleség féltékeny? egyébként én a második ilyen ideges és kitérő mondat után otthagytam volna (de nem bunkón, nem kell az ő stílusát felvenni).
2011. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Utólsó nem túlzás amit mondok nekem egy 4 évesem van meg egy 16 hónaposom az övék 2 éves az én gyerekem ha kap egy rudit és tudja hogy kint van az a gyerek szalad és megfelezi vele és az elis várja hogy kapjon mindenből.Sőt a lányom a babakocssiba ette a kinder tejszeletet és az a gyerek jött és kivette a kezéből az anyja nem szólt rá az apja rácsapott a kezére hogy ilyet nem csinálunk.Utána még én voltam a csaj szemébe szinte hibás merthogy a ygereke előtt mert a lányom enni.Akkor még egy példa ők jöttek a közértből Az ő gyerekük evett rudit de a babkocsiban ott volt még 4 darab ezt az 5-ös csomagot vett.A lányom szinte kinézte a rudit a kocsiból .Szted adott a lányomnak egyet is?Nem!!!Sőt A nagynak szülinapja volt vittem át tortát nem keveset mert 36 szeletes tortánk volt gondolom szégyelte üresen visszaadni ezért rárakott egy sport szeletet és ugy hozta vissza ez délelőtt volt.Délután itthon volt már a párja mikor a gyerekek kint játszottak és az övék evett sport szeletet a pasi meglátta a fiamat és rögtön hozott ki a fiamnak egy sport szeletet és a csaj beszólt hogy reggel már adtam.
2011. dec. 5. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!