Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan azért tartsak...

Most komolyan azért tartsak velük jó kapcsolatot, hogy pénzzel támogassanak? Miért nem értik meg, hogy utálom őket és nem akarok tőlük semmit?

Figyelt kérdés

Az apám családjáról van szó.

Az apám sohasem szeretett, azért vált el anyumtól, mert anyukám terhes lett velem.

20 évig szó szerint le sem sz.rtak.

Most megkerestek és azt mondták, hogy akkor támogatnak, ha tartom velük a kapcsolatot, elmegyek hozzájuk, stb..

Anyám erőlködik(pedig nagyon jól állunk anyagilag), de én nem akarom. Nem kell a pénzük, ha eddig nem érdekeltem őket, ezután sem érdekelje őket, az, hogy mi van velem.

Anyukám ezt nem érti meg, így sikerült vele is összevesznem.


Teljesen kivagyok.

Itt van a vizsgaidőszak, tanulni sincs erőm..


2013. jún. 2. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd lehet, hogy az apud, már megbánta a gyávaságát, hogy azért hagyta el az anyudat, mert terhes lett veled.

Ha neked hiányzik az apa, akkor felveheted vele a kapcsolatot, persze hogy haragszol rá, és utálod õket.

Viszont mégis megkérdezném az apámtól, hogy miért félt ennyire!

Ha jól sikerülne a randi, akkor tartanám a kapcsolatot, hanem akkor megmondom, hogy nem kell nekem ez a kapcsolat!

2013. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem nyalnék nekik. Ha tényleg érdekelnéd őket, nem kötnék feltételekhez a támogatást sem. Kb. még nekik áll feljebb, amikor ők nem foglalkoztak veled. Anyukádnak meg mondd el még egyszer higgadtan, hogy neked a pénznél fontosabb a tisztesség és a saját érzéseid.
2013. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem ha egy emberi kapcsolatot feltételekhez akarják kötni. Elmegyek veled sétálni ha.. megteszem neked ezt ha...támogatlak ha...

Vagy szeretsz valakit és szeretsz vele együtt lenni vagy sem.

2013. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagy gyuri válasza:
Úgyan ezt mond el amit le írtál neked ne legyen ebböl lelki furdalásod az van apádnak amikor kicsi voltál hol voltak amikor beteg voltál ,hol voltak , amikor boldog voltál hol voltak , amikor szomorú voltál hol voltak???Föjjenek csak a saját levükben, pénzel nem lehet szeretetet venni,gondolom téged sem most a te érdekedet nézd az idő mindent majdnem mindent meg old.Kitartás!!!
2013. jún. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!