Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miatt nem akarok...

Anyukám miatt nem akarok gyereket! (? )

Figyelt kérdés

Anyukám bölcsődében dolgozik gondozónőként és az utóbbi időben sok mindenben kellett segítenem neki. Általában szövegeket kellett begépelnem, táblázatokat szerkesztenem, képeket nyomtatnom. Valamiért nagyon ideges leszek ha megkér, hogy csináljam meg ezeket és már nagyon elegem van a gyerekekből. De annyira, hogy azt vettem észre, hogy már nem is akarok gyereket. Régebben imádtam a gyerekeket, 3-4-et is akartam, de most már egyáltalán nem akarok.

Vajon el fog ez múlni? Mi lehet ez az érzés nálam?


2013. jún. 1. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a táblázatokból van eleged?
2013. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Gondolod, hogy az anyai ösztönöket legyűri néhány táblázat? És ha anyukád textil boltba dolgozna, pucéran mászkálnál?
2013. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De a táblázatokból is, de ha a gyerekekre gondolok meg a munkahelyére akkor rosszul vagyok. Ezért is próbálom nagy ívből kerülni. Ha az utcán is összefutunk egy bölcsis gyerekkel és anya leáll velük jópofizni, akkor is ideges leszek.


Bárcsak textil boltban dolgozna!

2013. jún. 1. 22:55
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nyugalom, nem maradsz örökre 12-15 éves ésmajd másképp látod a világot! :)
2013. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyukám óvónõ,sokszor voltam bent nála. sokszor szidja is a gyerekeket.mégis 2gyerekem van már, imádom õket, a gyerekek is engem az oviban. pl amikor allatkertben voltunk volt aki velem akart párt alkotni.én 27,lányom 3éves, fiam pedig 2hónapos. ne aggódj meg fog változni:-)
2013. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok!

Hát nem tudom, hogy meg fog-e változni :S

2013. jún. 1. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ne aggódj, meg fog változni? Lehet, hogy nem változik meg. Akkor sem kell aggódnia.
2013. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kettő között nincs összefüggés, csak valamilyen magyarázatot keresel arra,hogy miért érzel így.

Ha az lett volna,hogy anyud ver, akkor érthető, így hülyeség.

Vagy megváltozik az érzés vagy nem,idővel elválik.

2013. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Ráérsz még gyereket akarni :)
2013. jún. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet, hogy nagyon is akarnál gyereket, de még nem lehet, és ezért idegesítenek fel, ha látod őket?

Egyfajta védekező mechanizmus: mivel nem lehet, elutasítóan viseltetsz feléjük, hogy könnyebb legyen.

Lehet, hogy hülyeség, amit mondok, de ez jutott az eszembe.

2013. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!