Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti szóba állnátok még egy...

Ti szóba állnátok még egy ilyen sógornővel?

Figyelt kérdés
A hétvégén nagyon megbántott a férjem húga. Nekem volt korábban egy házasságom. Az első férjem közlekedési balesetben meghalt, mikor a lányom csak 4 hónapos volt. Rá két évre ismertem meg leendő páromat. Szerencsére a lányomat is elfogadta és a kicsi is őt. Három éves volt, mikor összeházasodtunk, azóta született egy közös kisfiunk is. A férjem húgával soha nem volt igazán jó kapcsolatom. Engem és a lányomat se szerette. De azért elvoltunk. Az elmúlt három évet egyébként az USÁ-ban töltötte. Férjhez ment, majd el is vált. Úgy döntött, hogy hazaköltözik. Hétvégén a nagyinál találkoztunk, most látta először a fiamat, akit szinte az első látásra megszeretett. Azt mondta, hogy olyan, mint az apja volt, csak vele játszott. A kertből mentem be, mikor hallottam, hogy azt mondja az anyósomnak: "Mennyivel más, hogy van egy valódi unokátok is, nem csak az a kis fattyú!. Anyósom azonnal mondta neki, hogy szégyellje magát, hogy mondhat a kislányra ilyet. De én nem bírtam ki, hangosan felsírtam. Anyósom odaszaladt hozzám és mondta a lányának, hogy most örül. A sógornőm meg flegmán csak a vállát rántotta meg és elvonult. Mi azonnal összepakoltuk a gyerekeket és eljöttünk. Sajnáltam a nagyiékat, de megmondtuk, hogy addig nem jövünk, míg a lánya ott van. A férjem is dühös, mert tényleg sajátjaként szereti a kislányt. Azóta nem veszi fel a testvérének a telefont. Nekem is küldött már mocskolódó SMS-eket, nem reagáltunk rá. Ti mit csinálnátok hasonló helyzetben?
2013. jún. 3. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Megszakítanám vele a kapcsolatot.
2013. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Bízd a férjedre. Ahogy látom, szerencsére melléd állt. Egyébként nem, nem tudnék megbocsátani neki.


Nem csodálom, hogy elsírtad magad. De arra gondolj, hogy rendes férjet és szerető anyóst találtál.

Sok boldogságot.

2013. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Undorító ez a viselkedés. Neki egyáltalán mi köze hozzá? Párod, anyósodék elfogadták, akkor neki mi problémája a helyzettel? Vagy a kislányod mit ártott neki?

Nem értem az ilyen embereket. Nekem is van nevelt lányom, 4 éves kora óta vagyok vele, most 6 éves. Ha a tesóm ilyet mondana rá, akár a párom- akár csak az én jelenlétemben, szerintem fel is képelném.

2013. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ti szóba állnátok még egy ilyen sógornővel?"

Nem. Bízz a férjedben...

2013. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont,ezt nem tudnám megbocsájtani soha.
2013. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez a tipikus elmentem külföldre visszajöttem és én vagyok a király típusa lány.

Én annyira azért nem akadnék, ki. Nem jól fogalmazott, szeretheti mindenki ugyan úgy a kislányt de azért mégis csak a fiú a vér szerinti unoka. Ostobán fogalmazott de én nem kövezném azért meg.

2013. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó: de az a kislány egyáltalán nem fattyú. Van neki édesanyja, az édesapja sajnos elhunyt. Most egy szerető apuka neveli, igaz, nem vér szerinti. Mitől lenne "fattyú"? És ki használ ilyen szót egyáltalán még?

A sógornő rosszindulatú, megkeseredett vénlány-típus.

Egyébként a férj szülei elfogadták és szeretik a kislányt, innentől kezdve mindegy, hogy vér szerinti, vagy "hozott" unoka, nem?

2013. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

Igen azért írtam, hogy nagy embernek hiszi magát, hogy visszatért.

Persze értem, hogy szeretik de azért amit mondott persze a fattyún kívül végül is igaz. Nyíilván a vér szerinti gyerek jobban hasonlít az apára.

2013. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
En biztosan megfeleltem volna neki, hogy oruljon, hogy o nem kerult ilyen helyzetbe mint te. Egyébként max ha anyósnál találkoznánk, akkor talán hajlandó lennék neki koszonni, tobbre nem.
2013. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

8: "Persze értem, hogy szeretik de azért amit mondott persze a fattyún kívül végül is igaz. Nyíilván a vér szerinti gyerek jobban hasonlít az apára."


De ezt miért kell szóvátenni?

2013. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!