Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti szóba állnátok még egy...

Ti szóba állnátok még egy ilyen sógornővel?

Figyelt kérdés
A hétvégén nagyon megbántott a férjem húga. Nekem volt korábban egy házasságom. Az első férjem közlekedési balesetben meghalt, mikor a lányom csak 4 hónapos volt. Rá két évre ismertem meg leendő páromat. Szerencsére a lányomat is elfogadta és a kicsi is őt. Három éves volt, mikor összeházasodtunk, azóta született egy közös kisfiunk is. A férjem húgával soha nem volt igazán jó kapcsolatom. Engem és a lányomat se szerette. De azért elvoltunk. Az elmúlt három évet egyébként az USÁ-ban töltötte. Férjhez ment, majd el is vált. Úgy döntött, hogy hazaköltözik. Hétvégén a nagyinál találkoztunk, most látta először a fiamat, akit szinte az első látásra megszeretett. Azt mondta, hogy olyan, mint az apja volt, csak vele játszott. A kertből mentem be, mikor hallottam, hogy azt mondja az anyósomnak: "Mennyivel más, hogy van egy valódi unokátok is, nem csak az a kis fattyú!. Anyósom azonnal mondta neki, hogy szégyellje magát, hogy mondhat a kislányra ilyet. De én nem bírtam ki, hangosan felsírtam. Anyósom odaszaladt hozzám és mondta a lányának, hogy most örül. A sógornőm meg flegmán csak a vállát rántotta meg és elvonult. Mi azonnal összepakoltuk a gyerekeket és eljöttünk. Sajnáltam a nagyiékat, de megmondtuk, hogy addig nem jövünk, míg a lánya ott van. A férjem is dühös, mert tényleg sajátjaként szereti a kislányt. Azóta nem veszi fel a testvérének a telefont. Nekem is küldött már mocskolódó SMS-eket, nem reagáltunk rá. Ti mit csinálnátok hasonló helyzetben?
2013. jún. 3. 14:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem csak az én sógornőm ilyen rosszindulatú érzéketlen "nő".

Kedves Kérdező, ráérsz akkor gondolkodni azon, hogy szóba állsz-e még vele, ha eléd áll és szemtől szemben őszintén bocsánatot kér tőled.

A leírtak alapján ez viszont nem fog megtörténni.

Szerintem még önmagának sem vallja be, hogy mennyire irigy rád.

2013. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól írták a többiek is, az legyen a szemed előtt, hogy egy nagyon rendes férfi és annak a szülei állnak melletted. Nagyon csúnya amit a sógörnőd írt, 100 százalék, hogy így próbálta meg féltékenységből anyósod ellened fordítani. Én probálnék tudomást sem venni róla, az sokkal jobban fáj neki, és ha továbbra sem hagyja abba, akkor megmutatnám a férjem szüleinek az sms-ket. De arra koncentrálj, hogy szerető emberek vesznek körül, ez a legfontosabb! Sok boldogságot kívánok nektek!
2013. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2017. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!