Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Férjem nagymamája elhunyt. Én...

Férjem nagymamája elhunyt. Én jövő péntekre nagy csajos bulit szerveztem. Férjem szerint nem kell lemondani, én viszont úgy érzem helyesnek ha legalább elhalsztom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez érdekes kérdés. Gondolkodj kettőtökben. A párodat nem zavaja, maradsz te. Tudnál úgy bulizni önfeledten hogy ez történt? Ha igen, akkor csapasd, ha nem akkor halaszd. Tágabb környezet véleménye ne befolyásoljon szerintem.
2013. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ezt neked kell belül érezned. Engem ha egy haláleset megráz, akkor nincs kedvem bulizni és nem is tartom illendőnek saját magamra nézve.

Azt is megértem, ha valakinek ez belefér, esetleg buliban éli ki a gyászát, szóval szerintem ahogy érzed.

Arra azért vigyázz, hogy a férjed tényleg őszintén gondolta-e, hogy ez számára nem probléma!?

2013. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem is kérdés,hogy le kell mondanod.
2013. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Meglep,hogy a férjedet ennyire nem érdekli,rám egy haláleset,olyan hatással van,hogy nem tudnék a jövő héten "bulizni".
2013. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
De nem is a férje fog bulizni...
2013. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is elhalasztanám. Amúgy ismerted a nagymamát? (részvétem).
2013. jún. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Egy családtagod meghalt és nyugodt szível buliznál? Még barátnőként is szégyellnék elmenni egy ilyen bulira.
2013. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

mennyire állt közel hozzá? Attól is függ.

Na de nem a te nagymamád, meg ráadásul csak jövőhét pénteken lesz, az több mitn egy hét....

2013. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szerintem attól is függ, mi az a csajos buli. Mert nálunk az pld. olyan, hogy munka után beülünk egy cukrászdába vagy étterembe és beszélgetünk egy jót. Egy ilyet nem biztos hogy lemondanék. De zene, tánc, buli, italozás, azt biztosan.


A férjemnek biztos jól esne ha mutatnék némi együttérzést.

2013. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

"Na de nem a te nagymamád"


Attól még a közös család része.

2013. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!