Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez mi? (kérdésed blablabla) XD

Ez mi? (kérdésed blablabla) XD

Figyelt kérdés
Nagy ritka esetbe tegyük fel egy 20 körüli pasi elvesz egy 60 körüli nőt akinek van egy 40 éves gyereke és annak van egy 21 éves gyereke.Akkor a 40 éves csávó,hogy fogja hívni a 20 körüli pasit? xD Apu ?És még annak is van egy gyereke aki elvileg az unokája de egy évvel idősebb nála xD
2013. jún. 26. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha van pénze én is elvállalnék egy 60-ast..engem sosem érdekelt a külső.
2013. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van pénze én is elvállalnék egy 60-ast..engem sosem érdekelt a külső."


téged csak a pénz érdekelt mindig :DDD

2013. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nevén fogja szólítani őket.
2013. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondta előző is, természetesen a nevén fogja szólítani.

Én mondjuk egyébként sem szólítanék az igazi szüleimen kívül senkit sem anyunak/apunak, ha lenne más párjuk (de szerencsére együtt vannak), még akkor sem, ha reális korkülönbség lenne köztünk.

2013. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A helyzet fura és kicsavart:) (lenne, de létező szitu)



Kit hogy neveznek:


A környezetemben viszont a szülő párját, ha 5-6 éves koruk után kerültek a családba, akkor egytől egyig nevén nevezik.

Akinek 12 felett került a családba mégcsak a" nevelőapám" kifejezést sem használják, hanem édesanyám férje, párja, élettársa.

Fordított esetet csak 2 -t ismerek, de ott is apám nője (pedig már felesége is), vagy élettársa kifejezést használják.

3 embert ismerek, aki apunak szólítja, ott mindkét esetben 2 éves kor körül került a családba az "új apu". Ők az apjukat hívják biológiai apámnak, ha véletlen szóra kerül.

2013. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!