Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van a családotokban olyan...

Van a családotokban olyan akit gyerekkorában hiperaktívnak diagnosztizáltak, mi lett vele felnőtt korában?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 15:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem a fiam volt hiperaktív. A gyógyszert két éven át szedte. Még gimiben is voltak problémái a figyelem-összpontosítással, de az egyetemen nagyon jól teljesített. Mára teljes értékű felnőtt.
2013. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az enyhe kifejezés,hogy hiperaktív volt. Átok rossz kölök volt. Hivatásos katona lett....!
2013. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Magam is az vagyok (6-7 éves koromban bogyót is szedtem rá).


Sokkal nehezebb néhány dolog megvalósítása (pl. rossz az időérzékem), impulzív vagyok és nehezen tudok odafigyelni egy dologra tartósan (hacsak nem érdekfeszítő az a valami, pl. monitor, TV képernyő vagy egyéb izgalmas vizuális dolog).


Grafikusnak tanulok + infó szakra jártam középiskolában. Ezekben viszont piszok jól teljesítek, más témáknál elvérzek ha teljesítményről van szó.


+++


2 másik osztálytársam is hasonló helyzetben van (egyik most templomban ministráns a másik egyedül él /asszem állatokkal foglalkozik/ de van baráti köre), szóval nem vagyok egyedül ezzel. Velük rendszeresen beszélek is néhanapján.


25/N

2014. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!