Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miert viselkedhetett igy velem?

Miert viselkedhetett igy velem?

Figyelt kérdés

El voltunk menve apummal es a testveremmel valami rokonokhoz es en azert hogy ne legyen a nap vegere ep annyira rossz kedvem inkabb az unokatestveremmel toltottem az idot. O fiu es 20 eves. Inkabb megmagayrazom, hogy mitol lett rossz kedvem. Apumnak a keresztapja nagyon rosszul van, igazabol mar haldoklik. Nem vagyok szivtelen, de nem szeretem amikor az emberek gyengenek vagy sirni latnak. Torodtem aval a bacsival is, de mar ereztem, hogy nem birom tovabb es kimentem az udvarra, s onnan pedig inkabb mint az uncsimmal voltam. Minden szep es jo volt vele, de mintha maskent viselkedett velem es tett egy par furcsa megjegyzest es kerdezett is olyanokat amiket egy fiu nem nagyon szokott. Pl hogy szoktam-e festeni a kormom, szoktam-e sminkelni magam, meg hogy alok a fiukkal s aztan jottek a megszokott unokatestveri szivatasok. Normalisan voltam oltozve, csak a kormeim voltak kifestve ami nalam "csoda" es a hajam volt kibontva.

Csak en torom hiaba hu..esegeken a fejem? Van-e valami jelentosege ezeknek?

15\L



2013. aug. 3. 05:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én kérek bocsánatot, amiért kifiguráztam a "menve" szenvedő szerkezetet. Nem tudtam, hogy erdélyi vagy.

A kérdésedre válaszolva, szerintem az unokatesód próbált olyan kérdéseket feltenni, ami foglalkoztathat téged, mert ő sokkal idősebb é sfiú is, szóval ami őt érdekli, az talán téged nem.

:)

2013. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A ket utolso valaszolonak orvendtem a legjobban. Csodalkozok, hogy nem szidast kaptam, hanem inkabb elismerest, bocsanatkerest es dicseretet. Ez volt az elso eset amikor egy kerdesemben megallapitottak, hogy sok a helyesirasi hiba es rossz a nyelvtan hasznalatom. Igyekszem odafigyelni ezekre a dolgokra. Utolso valaszolo: semmi gond nincs aval, hogy megszoltad az egyik kifejezesemet. Nem tudhattad, hogy hova valosi vagyok.
2013. aug. 5. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!