Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit tegyek, mi...

Szerintetek mit tegyek, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Keresztapámmal nem a legjobb a kapcsolatom, sőt, jóformán csak van mert lennie kell. Én nem is tudom mi lett, régen minden jó volt, bár soha nem volt az a közeledős fajta. Két-három-négy éve már olyan hogy épp csak köszön, az ő édesanyjától olyanokat hallottam hogy teljesen maga alatt van valami miatt (volt olyan hogy megütötte keresztanyámat aki az ő felesége, rondán beszél velük nagyon !!, és egysezr majdnem öngyilkos lett). Én nem értem, általában ha valami nem jó valakinek változtat, de teljesen reménytelen eset, még én szégyellem magam hogy ilyen önfejű, makacs meg mogorva mindenkivel, semmi nem jó neki, beszélgetést se lehet kezdeni vele (nem egyszer próbáltam és olyan válaszokat kaptam hogy inkább nem is részletezném). Egyszer emlékszem, átmentem hozzájuk mesélni egy nyaralásomról, akkoris veszekedés lett belőle mert neki ismét nem tetszett valami. Tegnapelőtt felhívott az édesanyja skype-on (ő az én nagymamám) és ott volt a kanapén és látott, én többes számban köszöntem, hangosan, ő vissza se köszönt. Mi van az ilyen emberekkel? Munkája van, pénze van... mi az ilyeneknek a bajuk ? :(

2013. aug. 19. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamibe belefáradt, csak nem akarja tudatni pl. veled.
2013. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű besokallt és elege van valamiből..vagy bele fáradt az életbe..:S..sajnos néha rám is rám jön az ilyen és akkor hasonlóan viselkedek, pedig még fiatal vagyok. De én ki tudom magam rángatni a depiből, mert tudom h muszáj másképp gondolkodnom..kell célt találni még az életben.
2013. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolod, ha nincsen valakinek célja az életben, akkor beleőrül a mindennapi "robotolásba"?
2013. aug. 19. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Depressziós. Orvoshoz kell vinni. Komoly belgyógyászati betegség egyik tünete is lehet.
2013. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bele lehet keseredni! Főleg, ha nincsenek gyerekei vagy ilyesmi...Én kb egy féléve vagyok itthon, munkát keresek..és még eddig nem sikerült..volt olyan nap..sőt egész időszak, amikor konkrétan a boltba alig vtam hajlandó elmenni, mert nem akartam embert látni se ..:S
2013. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, nincs gyereke, de nem lehet tudni hogy akartek-e vagy nem . A felesége, azaz keresztanyum az nagyon tud bánni a gyerekekkel. Nem lehet tudni mi lehet.

Sajnálom, én is voltam már ilyen hangulatban, tudom milyen sajnos :(

2013. aug. 19. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából sajnos a 'kívülállók' nem nagyon tudnak mit csinálni, vagy saját maga rájön h ez rossz, vagy pszichológus segít neki . :(
2013. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!