Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez borzaszto mit tegyek?

Ez borzaszto mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hatalmas bajba kerültem a 2 gyerekemmel és a párommal. holnapután kikell költözünk a lakásbol ahol lakunk! ám ennen van egy elözménye is.

apu meghalt 1 éve örököltünk a testvéreimmel és ök végig vezettek engem az oromnál fogva! anyunak lett háza amibe nem mehetek mert nem engedi pedig van részem ott apu után öszevesztünk ez miatt! a növérem benyalta magát nálam és butaságokra rábeszélt mint pl. a hiteles házat ugy adtuk el hogy még nekünk kell fizetm

i rá! a kocsikat elvidte haverhoz 1 éve várom a részt nem fizet vajon miért? szerintem felvedt pénzt mert nem engedi hogy elvigyük! bár én sem adtam irásba hogy ott lgyenek! nekik kocsi nyaralás minden van én meg bajba vagyok! a házakbol ékszer laptop fényképezögép nála van mondván majd elosztjuk- bár terel és butának nevezett elhordott mindennek mert rákérdeztúnk! még a családom is majdnem ráment erre mert. mellélyük áltam!

és most jöttem rá hogy kihasználtak hogy anyunak meg nekik jó legyn! azt mondták hogy nem akarják hogy rajtuk élösködjünk meg stb. én csak békét akartam és a gyerekeimmel szurtam ki! 2 hete a pärom segit az ügyben de ök támadnak engem anyu is azt mondta hogy azért mert ilyen pénzéhes vagy azért viselkedtem veled mindig igy! ök 3-an ugyanugy mint régen kirekesztettek én meg csak megfelelni akartam mint mindig! mit lehet tenni?


2013. aug. 20. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Vagy kamu a kérdés, vagy elég buta vagy kétgyerekes anya létedre. Ez a fogalmazóképességedből és a helyesírásodból is kiderül.
2013. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

És az ilyenek szülnek! Roma vagy?

Tipp: hajtsd be a házrészed, add el és tipli külföldre (de nehogy ide!!!!!:D)

2013. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés alapján én is nagyon butának tartalak.. Ha igaz amit írtál akkor csakis magadat okolhatod az emberi butaság miatt, hogy ki tudtak használni..

Én csak egyet nem értek..

Mi köze a kilakoltatáshoz hogy téged palimadárnak néznek???

2013. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem kamu kérdés! ez történt a hibákért elnézést siettem amugy nem lepödök meg mindenki butának tart! már megszoktam :(
2013. aug. 20. 21:02
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1.Kérj tanácsot ügyvédtől.

2.Vond le a tanulságot az esetből.

3.Tartsd magad távol a hálátlan rokonoktól.

2013. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát az a köze hogyha normálisan fizetne az aki elvidte az autokat akkor tudnák vagy tudtunk volna lépni! tanácsot kértem nem kritikákat tudom hogy hibáztam!
2013. aug. 20. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

most is sietsz?

*lepődök

* pontról, vesszőről hallottál már? Azzal tagoljuk a mondatokat, hogy érthető/értelmes legyen.


*elvidte - nem elütés, hanem tudatos írás

*házakból

*melléLYÜK???????????? na ez sem elírás, és elég durva...

2013. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
éééééééés megint elvidte :)
2013. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen tanácsot adjunk? Elszúrtátok, most isszátok a levét. De ennyire elszúrni...ehhez tényleg tehetség kell.
2013. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a helyzet az autóval.. (nem nagyon derült ki kinek a kocsija, miért van másnál stb) De ha a tiéd akkor fogod, és elmész a kocsidért és elhozod.. ennyi..
2013. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!