Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lehet tartós egy hazugságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tartós egy hazugságra épített házasság? Borzasztó féltékeny feleséggel?

Figyelt kérdés
Nem tudtam észhez téríteni az öcsémet (bár ő se normális, de még is csak a tesóm.) Van 3 gyereke 3 anyától. A legkisebb anyját vette el. Aki a nőnek is a 3-ik gyereke a 3-ik apától. Katasztrófa egy családi kép komolyan mondom. Mióta el is vette én levettem róla a kezem. De állandóan hallgatom milyen féltékeny az asszony. A két ex, pereli gyerektartásért. Bár ő az egyiket le akarta tagadni, nem sikerült. Meg szakított velük minden kapcsolatot, a gyerekeket nem látogatja. (asszonypajtás kérésére) Na a bibi ott van, hogy a kedves felesége, mégis minden nap a fejéhez vágja, hogy őt ne nézze olyan idiótának mint az exeit. Ha valami nem tetszik menjen, b.ssza meg az exeket. Miért az exek jobbak voltak? kérdések áradatát zúdítja rá. (nem tudom, talán ez féltékenység? Vagy félelem?) Mielőtt össze házasodtak, öcsém nem szerette (ő mondta), azóta sógornőm mindig azt mondja, hogy azért választott engem, mert engem szeret! De tudom nem így van, csak nem akarok bele szólni. Még csak 1 hónapja házasok!!! Ez tényleg lehet így holtodiglan? Basszus nem tudom, hogy meg próbáljam e észhez téríteni, vagy mit tegyek. Mert ha ezt a nőt is át veri vagy meg csalja, sógornőm tuti kisemmizi. Vagy hagyjam a fenébe? Én 10 éve élek a férjemmel házasságban, nekünk is van gyerekünk. De még egyszer sem vagdalóztunk más exével. Sőt a múltjával sem. Pedig tudunk mindent a másikról, de szerintem ha szeretsz valakit akkor el fogadod mindennel együtt. Ebbe a múltja is bele tartozik! Vagy le lehet így élni egy életet ahogy ők? Nekem ez olyan fura! Ráadásul öcsémnek 2 év alatt lett a 3 gyereke 3 anyától. :( Már arra is gondoltam, hogy letagadom. Ti mit tennétek? Lehet ez tartós?
2012. dec. 17. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A testvéred semivel sem különb, mint a felesége, megérdemlik egymást.


A legokosabb, ha nem foglalkozol velük, úgyis csak idö kérdése, mire elválnak.


Inkább a saját életerde koncentrálj, és lehetöleg tartsd a családodat távol tölük.

2012. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy én is azt érzem, hogy az a legjobb ha távol tartom magam és a családom. Pedig a tesóm és ezért szégyellem hogy így gondolom! :(
2012. dec. 17. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy tudatosítsd magadban: az öcséd élete nem a te életed. Az ő döntéseiért neki kell vállalni a következményeket. Meg egyébként is mindenkinek joga van ahhoz, hogy gy szúrja el az életét, ahogy akarja. Neked erről lehet véleményed, sőt természetesen szeretheted is a testvéredet. De önmagától megmenteni nem tudod. Egyébként a leírtak alapján jó esélye van az öcsédnek egy hosszú, tartós, de tökéletesen boldogtalan életre. De ő főzte, egye is meg!
2012. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben azért megpróbálnék pozitívan hatni a tesómra. Valahogy nem a börtönben kellene ráébrednie, hogy a tetteknek következménye van. A másik két gyerekért is vállalnia kellene a felelősséget, ők is a családotokhoz tartoznak, a gyerekeidnek első unokatestvérei, a szüleiteknek unokái.

Meg kellene ismerni őket, és megoldásokat keresni. Ez nem is a te dolgod lenne, hanem a szüleiteké, ha még élnek.

2012. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen. De mindenkinek joga van úgy elszúrni az életét,ahogy akarja. Ez nem a te felelősséged, hála az égnek. Felnőtt férfi. Ennek semmi jó vége nem lesz, természetesen, jól látod. De nem tehetsz érte és ellene sem semmit.
2012. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Élnek a szüleink, de szegény édesanyám már úgy tesz mintha nem tudna semmiről, mintha csak ez a családja lenne öcsémnek. De velük se nagyon tartja a kapcsolatot, szégyelli a saját fiát. Beszélnék én a tesómmal, hogy legalább a kapcsolatot tartsa a gyerekeivel, mert ők aztán semmiről nem tehetnek, de a kis felesége tiltja neki. Azt mondja akkor elhagyja és az ő gyerekét se láthatja. :( Úgy gondolom hagyom a fenébe. Csak nem tudom meddig mehet így?! A gyerekeket sajnálom legjobban. Talán jobb is hogy nincs közük ilyen emberekhez. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom.
2012. dec. 18. 09:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Most nem értem az öcséd nem szereti a mostani feleségét?Akkor minek vette el?

Hát én úgy látom ebből a házasságból sem lesz jobb,mint az előző kettőből.

Hány éves a tesód?

Nem tanult még a hibáiból?Minek kellett gyerek,ha az előzőket se látogatja?

Az meg,hogy az asszony megtiltja a gyerekek látogatását!!!

Na én nő létemre ezután a kijelentés után úgy seggbe rúgtam volna a kedves asszonyt,hogy repült volna hazáig retour nélkül!!!

2012. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szaladj minél messzebb tőlük, és tanulj a hibáikból.
2012. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hál Istennek nálunk nem ez a helyzet! 25 éves. Azért vette el mert fél, hogy a 3-ik gyerekét se láthatja többet. Hiába is hagyná ott őt is, nem tud hova menni. Ide biztosan nem engedem, és a szüleink se hajlandóak vissza fogadni. Remélem tartós lesz, mert ha nem utcára kerül.
2012. dec. 19. 14:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, ő nem akarta ezt a gyereket. (se) Elég csúnyán nyilatkozott. Azt mondta reméli az anyja ki kapartatja, mert neki nem kell még egy kis fattyú. De az anyja megtartotta. Öcsémet kidobta az ex. Erre el vette ezt a nőt, miután az fenyegette, hogy el tiltja a gyerektől. Öcsém meg gondolom úgy volt vele, ha már van akkor legalább lássa. Nem tudom. Tiszta hülye. Pedig az exét imádta, 10 éve ismerte. Erre képes volt onnan is félre lépni. Miért jó ez neki? Csak az én férjem ilyen hülye, hogy nem csal meg az összes szembe jövő nővel? Nem értem ez miért volt jó neki, hogy még a családja is ki tagadja.
2012. dec. 19. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!