Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért felejti el a családom a...

MissHungary kérdése:

Miért felejti el a családom a születésnapomat egyre gyakrabban?

Figyelt kérdés

Most leszek 15, és valahogy úgy érzem, hogy a közeli rokonaimat nem nagyon érdekli... persze nem akarom hogy nagy bulit csapjunk meg minden, de eléggé olyan érzésem van, hogy anyukámon és a legjobb barátaimon kívül nem nagyon kapok "Boldog szülinapot" üzeneteket se mobilra, se Facebookra.


Nagyjából szerintem három-négy éve voltam ott nagypapáméknál a szülinapomon, ott volt uncsim meg nagybátyám is. Kaptam egy szülinapi SMS-t, és ekkor dobtak oda hozzám egy-két jókívánságot. Papám azt mondta hogy gondolkodott, hogy nem aznap volt-e a szülinapom.


És pl egyszer volt olyan, hogy unokatesóméknál voltunk az ő szülinapjára és akkor adott oda nagynéém egy parfümös üveget, hogy ezt a szülinapomra kaptam (pedig majd két és fél hónap különbség van a két dátum között).


Most, ebben az évben nem is nagyon érdekelt a szülinapom, mert más dolgok vonták el a figyelmem, de tegnap eszembe jutott, hogy általában a szülinapomat megelőző egy hétben papám gyakran jön és faggat, hogy mit szeretnék. De most semmi, még meg sem volt említve, hogy "jaj te már megint egy évvel öregebb lettél"! Sajnos olyan érzésem van, nem igazán számíthatok egy kicsike figyelemre is... :'(


2013. aug. 23. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hat, akkor boldog szulinapot elore is. amugy vedd ezt az oregedes jelekent... nekem sokszor azt sem tudjak, hogy hany eves vagyok... pl anyukam: "ilyet egy tizenkilenc eves lanynak mar tudnia kene...." - "de anya, csak 18 vagyok, jo? :(
2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hozzád közelálló emberek emlékeznek rá, a többiek meg mit érdekelnek. Még ajándékot is kaptál tavaly, ha csak nem két utcányira laktok a nagynénidéktől akkor nincs okod panaszra.

A nagypapád pedig gondolom öreg, elfelejti ennyi.


Nem értem ezt a nagy facebook mániát engem soha nem érdekelt, hogy a csajszi akivel közös németórám van ír-e nekem a szülinapomra. Aki fontos az felhívott. Ez nálad is megvan, kész.

2013. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! ♥ Abban van igazság, hogy aki számít az felhív... és lehet, hogy értetlennek tűnök, de amikor unokatesóm ünnepli a szülinapját, hozzájuk egyből menni kell és akkor kapja a drága férfi spréket meg a kis díszes mini szatyrokat a bonbonokkal. Rosszul esik hogy ha karácsony van, ha szülinap, minden az ő s*gge/s*ggük van kinyalva. :\ Mi meg csak ülünk hülyén mosolyogva.


"___ nem vagy szomjas?" "___ egyél még!"


Nem rinyálni akarok, de pl. papám felesége (nem mamám) az én ballagásomon ott volt, de oda se jött hozzám, amikor ellehetett kezdeni fényképezkedni meg a virág átadás színét se láttam, mert egyből ment ki a kocsiba - gondolom. Anya azt mondta hogy azért nem jött oda hozzám, mert nem szereti a nagy tömeget, de érdekes uncsim ballagásán még kicsit tolakodott is, hogy előrébb kerüljön. Sz@r érzés, hogy uncsimat olyan nagyra verik, mert sportol és gyakran mászkál meccsekre. Én is emiatt kezdtem el ötödikben kézizni, hátha... kicsit használt is, mert kérdezték hogy milyen az edzés, és hogy ki az edző, meg hogy nem ismerem-e XY-t. De abbahagytam, mert nem tetszett...

2013. aug. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!