Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyre gyakrabban előfordul,...

Egyre gyakrabban előfordul, hogy indulatból megbántom édesanyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kialakult bennem egy erős nőgyűlölet ( teljes kudarc a társkeresés terén ), és ez már kezd anyámon ( is ) csattani. Érzem, hogy ez nincs rendjén, de nem tudom az érzelmeimet féken tartani és szinte keresem a lehetőséget, hogy veszekedés lehessen köztünk.
2013. aug. 15. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Sok kudarc... nem gondolod, hogy a hiba benned van?
2013. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha sokat vagy itt a gyk-n, akkor nem is csodálom, az ország összes hülye nője itt tanyázik...

Képzeld, ha még el is vennél közülük egyet is feleségül...

Próbálj inkább az életben ismerkedni, a neten többnyire defektes, senkinek se kellő nők vannak, csak ők hiszik azt, hogy baromi értékesek, nem veszik észre, hogy csak egyvalamiért van nagy forgalmuk...

Anyukád ne bántsd, nem szabad. Ha majd nem lesz, szét fog furdalni a lelkiismereted. Biztos szeret Téged.

2013. aug. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el ezt neki. Hogy csalódott vagy és nem akarod te őt megbántani, de valahogy mégis rajta csattan. Hidd el, nem fog kiakadni, meg fogja érteni és ha elbeszélgettek, szerintem mind a ketten jobban fogjátok magatokat érezni. :)
2013. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!