Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóljak a férjemne...

Szerintetek szóljak a férjemnek, hogy elfelejtette a születésnapomat vagy hagyjam, hogy maga jöjjön rá az esti családi vacsorán?

Figyelt kérdés
Igen büszke arra, hogy pontosan emlékszik minden dátumra, példáula kolléganői összes jeles napját tudja fejből, de az én szülinapomat megint elfelejtette.

2013. jan. 15. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ma van a szülinapod? Mert lehet hogy estére időzít valami meglepetéssel.
2013. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Boldog Szülinapot!

Honnan gondolod, hogy elfelejtette? Még nincs vége a napnak! Én férjem sem szokott reggel felköszönteni, de este mindig hoz rózsát, vagy valami meglepit :)

2013. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Isten éltessen sokáig erőben, egészségben, Kedves!
2013. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

1:Fogadd szülinapi jokivánságaimat (hányadik?)!

2:Te ismered, hogy olyan meglepetéskészitö, vagy jol ki tudja vágni magát a kellemetlen helyzetekböl, vagy inkább zavarba jön, ha tényleg elfelejtette? Ilyesmiket vegyél figyelembe.

2013. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet,hogy ő is a családi vacsorára tartogatja a meglepetést.
2013. jan. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem idén anyósom felejtette el, három hétig kérte a bocsánatot...:))))))))))


A párom meg eddig 3 éven át elfejtette a névnapomat, idén meg eszébe jut, mivel elszóltam magam:D



Boldog szülinapot:D

2013. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Tegnap volt, csak tesómék nem értek rá, ezért van ma a vacsora. Nem szokott nekem ajándékot venni, csak egy "Boldog szülinapot!" csókot és ágyba hozott kávét kaptam régebben, de már ez a 2. év, hogy elfelejtette.

2013. jan. 15. 11:52
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is tegnap volt a szülinapom. :)


Ha emlékszik a családi vacsorára, akkor szerintem azt is tudja, hogy milyen alkalomból lesz, bár ettől függetlenül szóban felköszönthetett volna.

Az is lehet, hogy azt hiszi, ma van 14-e.

2013. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Miután este családi vacsora lesz, elpöttyenthetsz neki egy kis infót (pl. képzeld, anyunak majdnem le kellett mondania a mai ünnepi vacsorát).

Ezzel kisegíted. Ha meglepetéssel készül, akkor nem lőtted le a poént.

Ha elfelejtette, nagy eséllyel így eszébe jut, és tud készülni.

Na, ha ezek után sem jön rá hogy születésnapod van, akkor nyugodtan hagyd sz@rban, megérdemli.

A család nem arról szól hogy hogy szúrjunk ki a másikkal, mindenkivel előfordul hogy időről-időre elfelejt valamit :)


Egyébként boldog szülinapot!

2013. jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Nézd Kérdező, én a párom szülinapját természetesen tudom, ahogy a névnapját is, a mikulást is, meg mindenfélét... csak azt nem szoktam tudni soha, hogy aznap hanyadika van...ezért azután hol 1-2 nappal előbb, hol 1-2 nappal később köszöntök fel embereket... szóval szerintem várj türelmesen, mint a klasszikus definició tartja, az ünnep 8 napig érvényes, ráérsz utána is megsértődni, ha akarsz:)

Egyébként boldog szülinapot!

2013. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!