Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tudok csinálni hogyha nem...

Mit tudok csinálni hogyha nem akarok találkozni a nővérem barátjának a családjával?

Figyelt kérdés

Nem akarok mellé beszélni, ezért megmondom,hogy konkrétan az a bajom,hogy a nővérem barátjának az egész családja, kivétel nélkül nacionalista és mindenük a magyarság, akinek pedig nem az azt kikezdik.(aki ismer ilyeneket az tudja hogy milyenek)

Nos, én tökéletesen a család elképzeléseinek a rémálma vagyok, nem szokásom a gyűlölködés, kirekesztés és közel állok a punk stílushoz is a megjelenésemmel, bár nem tartom magam punknak.

A család egyes tagjaival már volt szerencsém találkozni, nekem külön-külön is sok volt, de számomra az a rémálom,hogy egyszerre ott legyenek mind.

Hárman vannak testvérek, plusz az apa, illetve a nagyszülők is kiállhatatlanok e téren, az anyuka pedig szerintem csak nem akar kilógni, de neki nagyon buta logikátlan meglátásai vannak.


Mostanában lesz egy összejövetel ahol a 2 család lesz jelen, ezt még el tudom kerülni, de például az esküvőt el sem merem képzelni, ott még a barátok is ott lesznek, azokat még csak facebookon láttam, de ne tudjátok meg milyenek, azokból még azt is kinézem hogy nekem jönnének ... bár nem kenyerem előítéletesnek lenni, még ha most részben az is vagyok, mivel olyan emberekről is rossz véleményt alkottam akiket nem ismerek, de mint tudjuk madarat tolláról...minden esetre meglepne ha nem így lenne ahogy leírtam.


Mivel az sem kivitelezhető,hogy mindig menekülök a családi összejövetelekről, és persze az esküvőn is ott kell lennem így kéne valami megoldás.

Sajnos ha a családi összejövetelen beszól valaki akkor a szüleim sem védenek meg, nem szólnak semmit csak beszélgetnek azzal aki éppenséggel nem engem szed szét, erre már volt példa, csak akkor nem volt ott a teljes família.(ezért mondom,hogy mi lesz ha mind ott lesznek?!)


2013. szept. 10. 14:07
1 2
 11/13 mustafa33 ***** válasza:
kerüld őket, hidd el ennek ők is örülni fognak ☺.
2013. szept. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom a nővéredet.

Nem sok esze lehet,ha ilyen alakkal összeáll.Mint mondtad az egész család ilyen.

Nem kell velük foglalkozni.

Nem vagy köteles velük találkozni.

Nekem is vannak ilyen rokonaim.

Múltkor pont a európai parlamenti választás volt a téma.

Mind egytől egyig buta,jobbikos.

Gyűlölnek mindent,ami nem olyan,mint ők.

A legjobban a cigányokat gyűlölik.

Hozzáteszem életükben nem dolgoztak,másokat használtak ki,vállalkozást vezetve.De nem annyira nyereséges a vállalkozás,mint szeretnék.

Persze nem lehet mindenki vállalkozó,de ők utálják a cigányokat,mert nem dolgoznak,de ők sem akarnak,csak nekik még pénz is kell pluszban.

Szóval az ilyenek még rosszabbak is a cigányoknál,mert azok legalább beérik egy alacsony életszínvonallal.

Persze vannak olyan vállalkozók,akik sokat dolgoznak,de ők nem azok,nekik munka nélkül kellene a nagy bevétel.A jó munkaerőt pedig nem akarják megfizetni,inkább olcsóbban alkalmaznak olyat,aki nem profi.

2014. máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az elég szomorú ha a saját szüleid nem védenek meg mások előtt.

Egy szülőnek ez lenne a dolga.Védeni a gyerekét ha bántják,főleg ha nem a rossz oldalon áll.

2014. máj. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!