Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Esteleg van olyan, aki hasonló...

Esteleg van olyan, aki hasonló helyzetben van vagy volt?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve jegyesek vagyunk a párommal és jövő nyáron lesz az esküvőnk. Egyébként már több éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Sajnos az én anyukám féltékeny a párom szüleire, mert nekem nagyon jó a kapscolatom velük szeretnek engem és én is őket. Igazából a párom szüleivel gyakran szervezünk közös programokat, míg az én szüleimmel nem igazán, mert nekem amúgy elváltak a szüleim. Anyukám nem is hajlandó találkozni a párom szüleivel, pedig nem is ismeri őket. Eddig még csak 1x találkoztak egymással pár percre, de ez is már néhány éve volt. Szerintetek ez nem fura? Hiszen jövőre lesz az esküvőnk és apukámmal pedig még egyáltalán nem találkoztak. Amúgy ez nem tudom mennyire számít, de a párom szülei egyszerű emberek, nincsen diplomájuk, de nagyon jó emberek, az én szüleim pedig diplomásak és a nagypapám sem szereti,ha valaki nem rendelkezik diplomával.

Mi a véleményetek?


2013. szept. 10. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet. 4 év után sikerült a szüleimtől kikönyörögnöm, hogy találkozzanak párom szüleivel (ők nyitottak voltak az első pillanattól kezdve). Akkor is az volt, hogy szüleim jöttek páromékhoz. Kicsit rosszul is sült el, mert a dolog lényege a szülők összeismertetése lett volna, de párom öccsének a barátnője nem bírta ki, hogy ne másszon bele ebbe az eseménybe is, és természetesen csak róla kellett szólnia...

Ennek már több mint egy éve, de azóta se sikerült őket összeereszteni.

Nálunk is lassan esküvő...


Az a baj, hogy anyukám szinte megsértődik, ha felhozom, mert ő aztán senki kedvéért nem teszi ki a lábát a házból. És tényleg mindig ilyen, ha rokonokhoz mennék, akkor is ez a reakciója...

2013. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem akkora baj. Később előnyös is lehet. :D
2013. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezzzel nincs semmi baj. majd az esküvőn találkoznak. ezt ők majd megoldják, ne aggódj.
2014. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!