Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit gondoltok? Jogosan hisztiz...

Mit gondoltok? Jogosan hisztizik a párom?

Figyelt kérdés
Tesóm párjával mindig jól kijöttem, tegnap is együtt főztük a halászlevet és jót hülyültünk. Hozzá teszem, párom is ott volt. Ma előjött nekem a féltékenységével. Akkor most már nem szólhatok a sógoromhoz vagy mi?
2013. szept. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a sógorral való együtt töltött idő az ő kárára megy, jogosan hisztizik. Pl. főzés alatt rá is figyeltél rendesen, vagy csak elvoltatok, elhülyültetek? Ha a válasz igen, akkor mondd meg neki, hogy feleslegesen féltékenykedik, őt szereted ésatöbbi. Ha a válasz nem, akkor igaza van, figyelj oda.
2013. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mire figyeljek? Ő is segített főzni.
2013. szept. 10. 20:26
 3/7 móniprof ***** válasza:
100%
Arra gondolj te mit éreznél ha fordítva lenne a helyzet.Az őszinte válaszod a megoldás.
2013. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én semmit. Ő is szokott a tesóimmal hülyéskedni.
2013. szept. 10. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az első feltételezése, ha párodra nem figyeltetek, csak jól elszórakoztatok ketten. Ha így volt, tényleg kicsit rosszul eshetett neki.
2013. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 móniprof ***** válasza:
Akkor felejtsd el az egészet,lépj tovább.
2013. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz megmondani. Lehet, hogy valami olyasmit látott, vagy hallott, ami nektek fel sem tűnt, meg jelentéktelen volt, de neki rosszulesett. Talán ha lenyugodtak az indulatok, meg lehetne próbálni nyugodtan átbeszélni, hogy mi a baj.
2013. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!