Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A ti családotokban volt/van...

A ti családotokban volt/van családi "háború"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem válás utáni marakodásra gondolok hanem pl felnőtt testvérek között, unokatestvérek között. Mi volt az oka? Hogy végződött/hol tart most? Előre is köszi!

2013. szept. 20. 19:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
66%

Egyszer tesómmal összevesztem az utolsó zsíros kenyéren. Elkezdődött részéről egy elég komplex hadművelet, mely során csaknem a teljes konyhát sikerült elfoglalnia, közben a serege elkezdte felélni az élelmiszerkészleteket. Ezért beszálltak harmadik félként a szülők. Visszafoglalták a konyhát hatalmas véráldozatok fejében, majd elfoglalták az előszobát. Az előszobai hadműveletek során bevonultam a konyhába és kifosztottam a kamrát, majd a hűtőt. A háborút a szülők nyerték meg végül, testvéremet a szobájába száműzték a nap végéig, engemet pedig az én szobámba küldtek fogságba. Az elkövetkező 2 nap arról szólt, hogy a háború okozta sérüléseket helyreállítsuk. Az infrastruktúra teljesen használhatatlan lett. A harcoló felek ipara tönkre ment, a haderők felőrlődtek a hosszú harcok alatt. Az áldozatok száma sok-százezer.

Tanuljatok a mi példánkból, inkább kössetek békét, illetve egyezményeket!

2014. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!