Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Párom nagynénjének a férje...

Párom nagynénjének a férje kikezdett velem, ma eljöttek hozzánk és amikor a kislányukat tettem tisztába a szobában alámnyúlt. Mondtam neki, hogy ne csinálja de erre azt mondta, hogy egyszer úgyis lefekszem vele. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarok balhét, elég zűrös család.
2013. szept. 26. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Ez durva.
2013. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak mindenképpen szóljál.

Nem feltétlenül kell az aládnyúlást is elmondani, ha eleg az, hvy nagyon kellemetlenül érzed magad, és ajánlatott tett...

2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*Elég, az hogy
2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Nemko77 ***** válasza:
100%
Az a szép... Jó családba házasodtál. Amúgy pofán vertem volna a helyedben - főleg mert fiú vagyok -, hogy térj észhez paraszt... Lépj fel kicsit keményebben, alázd meg kicsit. Nem szoktam egyáltalán ilyesmit tanácsolni, de ha tényleg nem tiszták akkor ilyen eszközhöz kell nyúlni, hozd kínos helyzetbe.
2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak mindenképp elmesélném, és megkérném, hogy többet ne hívja meg őket hozzánk, és segítsen távol tartani a pacákot tőlem.
2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám a férjemnek, ha nem tenne semmit sem, illetve megvádolna, hogy hazudok, akkor elhagynám. Nem a levegőbe beszélek, ezt már megtettem az ex férjemmel amikor az apja kikezdett velem, és eszem ágában sem volt bedobni magam a közösbe.
2013. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A párom szerintem azt mondaná, hogy azért csinálta a nagybátyja mert csinos vagyok.
2013. szept. 26. 20:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vágd pofán. Én simán pofán vágtam egy bácsit az utcán, amikor majdnem ilyet csinált. A keze már nem jutott el odáig, mert elmenekült. Ha megtörtént volna, a kezét is eltöröm.
2013. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjem ezt mondaná nekem, akkro megkérdezném, hogy ő is minden csinos nőnek ajánlatot tesz-e házas létére.

Ebbena esetben azért hozzátenném, hogy fogdosott is.

2013. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki csinos azt a normális ember megdicséri hogy nagyon csinos és nem alányul....szolj párodnak nehogy a pasi bekavarhasson valamit!!!
2013. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!