Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Párom nagynénjének a férje...

Párom nagynénjének a férje kikezdett velem, ma eljöttek hozzánk és amikor a kislányukat tettem tisztába a szobában alámnyúlt. Mondtam neki, hogy ne csinálja de erre azt mondta, hogy egyszer úgyis lefekszem vele. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem akarok balhét, elég zűrös család.
2013. szept. 26. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak mondd el, ez a minimum ha egy férfi, ráadásul rokon ilyen undorítóan viselkedik. És ha tényleg ezt mondaná a párod..hát nem is tudom. Én elvárnám hogy kiálljon mellettem egy ilyen helyzetben.
2013. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
következő alkalommal szopránt csinálsz belőle, aztán nem fog nyúlkálni, a lánya meg élvezni fogja, hogy apu énekel ;)
2013. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha megerőszakol, akkor is jössz ide, hogy mit csinálj? Hiszen már "így is túl zűrös a család".

Köpj. Ne hagyd magad.

2013. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon csúnya dolgot fogok írni, de felment bennem a pumpa. Tudom, hogy ilyet nem lenne szabad.

A helyedben ott álltam volna a kislány felé hajolva, és hidegvérrel azt mondom: "Itt van a kezemben a gyereked. Ha még egyszer egyetlen ujjal is hozzám nyúlsz, a hüvelykujjammal nyomom ki mind a két szép szemét. Világos?"


Erre mit reagált volna? Nem tudod?

2013. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon jóban van a két férfi, akkor el tudom képzelni, hogy tesztelnek téged, mennyire vagy hűséges...engem pl egyik barátom tesztelt...nem volt szép dolog tőle, hogy nem bízott meg bennem, de "átmentem". az meg már más kérdés, hogy bizalomhiány miatt mentünk szét.

Ne hagyd magad, tálalj ki a párodnak, de akár a párod nagynénjének is. Írtad, hogy még pelenkás a kislányuk...felteszem az léphetett fel, hogy kevés szex volt...vagy a terhesség miatt, vagy a szülés után sok volt a palinak az átlagos 6 hét eü-i szexmegvonás. Meg a nők, mikor szoptatnak van egy hormon, ami természetileg akadályozza, hogy kívánják a szexet, hanem minden erejével/testével a kisbabára koncentráljon és a természet kevés szex kívánással tesz azért, hogy a nő ne essen megint teherbe. És amíg meg nem jön a szülés utáni első menzesz addig nem igen fogja kívánni, bár sok nő, ha szülés után meg is jön még sok idő mire újból minden a régi lesz. Ezt sok pasi nem tudja kivárni és ilyenkor lépnek félre sorozatosan. Mindenképpen jelezd valaki felé és ne hagyd annyiban, tartozol ennyivel a nő társadnak is, ne légy meghunyászkodó! Ha zűrös a család, hát Istenem...ez van. Ezt akkor sem szabad annyiban hagyni, ha csak ilyen simán odalépett Hozzád és fogdosott, akkor feltételezhető, hogy nem Te voltál az első, akivel kikezdett...és szerintem már félre is lépett, a megnyilvánulásából szerintem nem is egyszer...és nem is egy nővel...undorító az ilyen alak. A lány anyjának joga van tudnia, felteszem te is szamárnak éreznéd magad, ha mondjuk 5-6 év múlva derülne ki, ha párod félre kúrogat...

2013. szept. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fiú vagyok, de a helyedben 100%, hogy orrba tekertem volna. Azért álljon már meg a menet. Attól, hogy zűrös a család, még nem kell lealacsonyodni erre a szintre. A párodnak MINDENT mondj el, ne titkolj el semmit sem, hadd tudja meg, milyen undorító rokona van. Ha a párod nem áll melléd, én őszintén mondom, elhagynám. Ilyen dologban alap lenne, hogy házasságban egymás mellé állnak a felek. Vagy ha nem áll melléd, vagy elüti vmi mellébeszéléssel, akkor megkérdezném, hogy "ezek szerint te is minden csinos nő alá nyúlsz még akkor is, ha házas vagy?"


Ne totojázz. Ha még egyszer ilyet csinál, vagy próbál csinálni ez az ember, szimplán vágd pofán, és rúgd tökön. Ne érdekeljen, hogy hány éves, vagy hogy mit mondanak mások. Az ilyen gerinctelen idióták csak ebből értenek. Vagy fel is jelenthetnéd szexuális zaklatásért.

2013. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez nem semmi....

Mindenképpen szólj a párodnak, mondj el mindent, és a párod nagynénjének is!! Mondd is meg nekik, hogy ha folytatja, nem állsz jól magadért, de akkor a tisztelt nagybácsi fogsora nem marad épen.

Ha a papa tovább folytatja, nyugodt szívvel csavarj le neki akkorát ököllel, hogy leröpül a feje. Magamat ismerve én már kiheréltem volna. Ne hagyd magad!


Ha a párod nem áll melléd, komolyan hagyd el. Mert ha ezt képes elnézni, akkor akármit elnéz, sőt, akkor gondolom neki sem probléma idegen nők alá nyúlkálni. Attól, mert zűrös a család, még nincs joga senkinek sem ilyet tenni, főleg nem egy házas nővel. Ha hagyod magad folytatni fogja addig, amíg a megerőszakoláshoz nem jut. (kinézem belőle) Szóval valamit mindenképpen tenned kell!!


Majd írd le mi történt! Mármint hogyan oldottad meg.

2013. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!