Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Beszélnem kéne vele arról,...

Beszélnem kéne vele arról, amit látott vagy tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés

Elég sok időt töltök egy nálam kicsivel idősebb férfivel,érthető módon erről a családom nem tud.

Ma anya nővére meglátott a kocsijába,mert engedte,hogy vezessem (szerintem a kocsi ára többszöröse a lakásunk árának) és a nagynéném gondolom összerakta a képet,mert a férfi ott ült mellettem.

Szerintetek beszéljek vele erről,hogy ne mondja el anyáéknak?

Vagy tegyek úgy,mintha nem lett volna semmi?

Azért is félek,mert jövő vasárnap lesz náluk egy vacsora és mi is megyünk,nem szeretném,ha ez szóba kerülne ott,mindenki előtt.

De ha el akarta volna mondani,akkor már megtette volna,nem?



2013. szept. 29. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha elmúltál 18, akkor csakis a értékrendeden és gusztusodon múlik, hogy összeállsz-e vén kujonokkal a pénzükért.


(Mert ugye a "kicsit idősebb férfi" nem azt jelenti, hogy te 20 vagy, ő meg 26...)

2013. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy vagy kiskorú? Mit jelent az hogy sok időt töltetek együtt? Hogy mit csináltok az sem mellékes, főleg ha nem vagy még 18.
2013. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Még 17 vagyok.

Nem vén egyáltalán (33 éves),sportol,szóval kellőképpen izmos,de nem túlzottan,jól néz ki és még stílusa is van.Nem azért alakult ki ez közöttünk,mert van pénze.Amikor először láttam,már akkor is tetszett,pedig semmit nem tudtam róla.

Az,hogy "sok időt töltünk együtt",azt jelenti,hogy ha tudunk, együtt ebédelünk,délutánonként vagy nála vagyunk vagy elmegyünk valahová,néha meglepem csak úgy az irodájában.

Nem feküdtem még le vele,mert ő lenne az első és nem is erőltet semmit.Ha találkozunk,akkor nem csak a testiség miatt tesszük.

2013. szept. 29. 21:04
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
"Amikor először láttam," - az Armani öltönyben kiszállni az Aston Martinból, miközben rápillantott az aranyozott Seiko karórájára - "már akkor is tetszett,pedig semmit nem tudtam róla." xDDD
2013. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

igen a kinézet az sokat nyom a latba, hiába mondja ezt mindenki h a belső a fontos...

a ralph lauren öltöny máshogy mutat az emberen mint egy koszos munkásruha meló után a villamoson.

és gondolom az ember nem a lehet téri aluljáróban láttad meg, amint várja a metrót, hanem budán vmelyik parknál ült be vagy szállt ki a méretre szabott öltönyében a luxusautójából, és amikor elmentél mellette megcsapott a dolce @gabbana parfüm illata.

te meg csak " egészen véletlenül" elkezdtél vele beszélgetni....

hát ez az ember sem az eszedért fog szeretni, max amíg jól nézel ki, addig veled lesz, de probléma az is h nem vagy 18 éves még, és a szülők ilyenkor megmondhatják h éld az életed, mert nem vagy nagykorú.

2013. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mert az lehetetlen ugye,hogy nem ülten egész nap egy padon és nem távcsővel vadásztam magamnak a pasikat...
2013. szept. 29. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

"33 éves),sportol,szóval kellőképpen izmos,de nem túlzottan,jól néz ki és még stílusa is van."

"szerintem a kocsi ára többszöröse a lakásunk árának)"


Én mindezt elhiszem neked. Elhiszem még azt is, hogy szerelmes vagy. De mókuska, azt már senki nem hiszi el neked, hogy a harmincas, gazdag, sportos, hellllyespaseeee nem kér tőled ellenszolgáltatást. Csak úgy heccből megengedi, hogy a drága autóját vezesd és utána nem rak téged análba, hát persze... hihető történet -.-

2013. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem az nem "ellenszolgáltatás",amit csinálunk.Akkor is megtenném,hogyha nem vinne sehová,nem kapnék tőle semmit.Nem azért teszem,mert "kell",hanem mert én is akarom.
2013. szept. 30. 06:56
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Tök jó, hogy mindenki oltogatja a lányt, de a kérdésre nem válaszol.

Szerintem ne beszélj a nagynénéddel. Csak van annyira tapintatos, hogy nem a vasárnapi leves mellett kérdez rá hangosan.

De készülj fel valami válasszal, ha mégis így tesz.

2013. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

2-es vagyok: most már csak azt remélem, hogy nem nős. Egyébként akik kétségbe vonják, lehet ebből még egy hosszútávú kapcsolat is.

Szerintem se beszélj a nagynénéddel. Várd ki mi lesz. Arra számíts, hogy előbb-utóbb kiderül a kapcsolat, és megkérdik a szüleid, hogy mit is csináltok. A kérdés pedig még ha kellemetlen is, de jogos. Kiskorú vagy, eltartanak, és feltételezem, hogy szeretnek és féltenek. Ne veszekedj velük, próbálj nyugisan válaszolgatni, a kivárás egyébként nekem bejött mindig. A nagynénédnek viszont nem tartozol felelettel.

2013. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!