Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Beszélnem kéne vele arról,...

Beszélnem kéne vele arról, amit látott vagy tegyek úgy, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés

Elég sok időt töltök egy nálam kicsivel idősebb férfivel,érthető módon erről a családom nem tud.

Ma anya nővére meglátott a kocsijába,mert engedte,hogy vezessem (szerintem a kocsi ára többszöröse a lakásunk árának) és a nagynéném gondolom összerakta a képet,mert a férfi ott ült mellettem.

Szerintetek beszéljek vele erről,hogy ne mondja el anyáéknak?

Vagy tegyek úgy,mintha nem lett volna semmi?

Azért is félek,mert jövő vasárnap lesz náluk egy vacsora és mi is megyünk,nem szeretném,ha ez szóba kerülne ott,mindenki előtt.

De ha el akarta volna mondani,akkor már megtette volna,nem?



2013. szept. 29. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem nős.

Gondolom,hogy előbb vagy utóbb kiderül,de remélem,hogy inkább utóbb.Vagyis az nem zavarna,ha a szüleimen kívül mások megtudnák,de ők eléggé kiborulnának.

2013. okt. 1. 19:58
 12/15 anonim válasza:
57%
De azt irtad meg nem voltam vele,utana pedig hogy amit csinaltok nem ellenszolgaltataskent csinalod,,,Uristen penzehes kislany vagy:))))
2013. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért a szexen kívül elég sok dolgot lehet még csinálni,nem gondolod?! :)

Nem vagyok pénzéhes,arról nem tehetek,hogy neki van pénze.

2013. okt. 9. 14:15
 14/15 anonim válasza:

Nekem az nem "ellenszolgáltatás",amit csinálunk.Akkor is megtenném,hogyha nem vinne sehová,nem kapnék tőle semmit.Nem azért teszem,mert "kell",hanem mert én is akarom.

Erre irtam,de ha nem csinalsz semmit ugyes vagy:)))

2013. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hogy alakult?
2022. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!