Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Teljesen széthullottak a...

Teljesen széthullottak a rokoni kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban még szinte minden rokonommal, unoka testvér, nagybácsi, nagynéni stb, tartottuk tartottam a kapcsolatot jóban voltunk, de mára felnőtt emberként szinte nem is beszélünk egymással, nincs rá igényem, és nekik sem mert nem keresnek, nem kerestek soha, bár én sem őket. De igazából nem tudom, miként jutottunk eddig, és mit kellett volna másként tenni, hogy ne igy legyen?


Vannak akik jóban vannak a rokonokkal?Összejárnak?Tartják a kapcsolatot?Karácsony ,húsvét együtt ünneplik?



2013. okt. 13. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az emberek többsége tartja a kapcsolatot a rokonaival. És te is igényled, más különben nem kérdeznéd. Hát keresd fel őket, jönnek az ünnepek. Biztosan lesz köztük, aki örömmel fogad majd. Sok sikert! És ne félj már előre, hogy mit fognak szólni...
2013. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt is ez a helyzet. Amikor kicsi voltam jöttek a rokonok de mióta a mamám meg a nagybátyáim meghaltak azóta semmi. Ők voltak a kapocs. Szerintem próbáld meg,akik hajlanak rá úgy is tartják veled majd a kapcsolatot.
2013. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége a hízelgő,kedveskedő, álszent rokont, ismerőst szereti.Bár tudják milyen,-a hátuk mögött pletykál róluk is-de mégis kedvelik.Aki korrekt,segítőkész az gyanús,vajon mit akarhat?! Mível nekem is ilyenek a rokonaim,nem tartjuk a kapcsolatot,nem keressük egymás társaságát.Ők nem jönnek,én sem,van családom társaságom,barátaim,nem hiányzunk egymásnak.
2013. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!