Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exet? 2éve, hogy véget ért, otthagytam, mert idegbeteg volt, egyszer bántott, máskor imádott szeretett. Azóta voltak kapcsolataim, de egyiket sem tudtam úgy szeretni mint őt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
azért hagytam el, mert bántott , megalázott többször is. De valahogy mindig elhittem neki,hogy megváltozik, mert amikor kibékültünk olyan volt, mint akit kicseréltek. Tudom,hogy ez nem normális dolog. hogy tegyem túl magam ő rajta?
2013. júl. 10. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak nők akiknek tudat alatt szükségük van egy bunkóra. Sajnos én is jártam ilyen csajjal. elég csúnya vége lett.
2013. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki 7 éve játssza ezt. Megalázza földig tiporja és még jobban szereti :'D

Keress mást.

2013. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi lett a vége első kommentelő?
2013. júl. 10. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
jajj ne is mondd.. én se tudom elfelejteni, annyira megbántott:(
2013. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég hosszú sztori:D
2013. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen nőkre -akik visszafogadnak egy brutális vadállatot- használják a buta liba kifejezést. Sajnos ez nem egyedi eset. Azt mondják a szakemberek hogy az apai példa és az apai kép az ami a választott férfiban megjelenik.

Értelemmel logikus következtetésekkel, papírra írt gondolatokkal és tényekkel a logikus éned meg tudja változtatni ezt a beállítottságodat.


Imádott-szeretett... :D Elég hülye vagy ha ezt elhiszed. Aki bánt az nem imád nem szeret de legfőképp nem tisztel téged!!!

30F

2013. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!