Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon utálom a sulit, a...

Nagyon utálom a sulit, a kapcsolataim felszínesek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kéttannyelvű gimibe járok, most leszek tizedikes. Mindig szerettem bejárni suliba, mert sok barátom volt, de ez most kilencedikben teljesen megváltozott. 32-en vagyunk az osztályban, és nagyon rossz az osztályközösség, nevetségesen klikkesedik mindenki. Elég nagy az elnyomás, a 'nyominak' tituláltakat emberszámba se veszik. Én a menők közé tartozok, mert lehet rám számítani, kedves, vicces vagyok, meg segítőkész. Jól tanulok, szóval azzal sincs baj. De valahogy egy ember nincs akivel igazán megértenénk egymást, nagyon sokban különbözünk, és ez nagyon zavaró. Aki meg hasonló, mint én , azzal meg nem lehet barátkozni, mert nem bír 2 percet eltölteni a klikkje nélkül.Eléggé el van kényeztetve mindenki, és maximálisan kihasználják azt, hogy mindent megkapnak. Mindenki iPhone, Airmax, meg ami éppen 'menő'. Nekem is megadnak mindent a szüleim, de én nem kérek iPhone-t, és nem is értem, hogy a 15-16 éves osztálytársaimnak miért van erre szükségük. Nem tudják 10 percig jól érezni magukat, mert jaj hogy áll a hajam, jaj lejön a sminkem, és én egyáltalán nem vagyok ilyen, nem is sminkelek, mégis minden fiú utánam fordul. Nem tudom mit csináljak, utálom az osztályt, a sulit, a programokat, mindent. Gondolkozok a suliváltáson, de nem vagyok biztos benne, hogy úgy jobban járnék. Köszönöm, ha végigolvastátok, légyszi segítsetek!:)
2013. júl. 31. 10:28
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg nem érzed jól magad ott, akkor gondolom 1 év is sok volt, nem hogy még 3 év. Szerintem is váltsál iskolát, ott talán találsz magadhoz illő lányt. Amúgy én is most megyek kilencedikbe, és félek attól, hogy nálunk is lesznek klikkesedések. És én se vagyok az a típus, aki sminkeli magát, meg az a pláza cica szerűség. Szóval teljesen megértelek.
2013. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!:) remélem te nem jársz úgy, mint én, és jó lesz a sulid:) melyikbe mész?
2013. júl. 31. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!