Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akarja mindig a sógornőm...

Miért akarja mindig a sógornőm, hogy én is pelenkázzam a gyerekét, amikor náluk vagyok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 15:16
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%

Hát mi azt honnan tudjuk? Kérdezd meg tőle.

Am ha nem akarod pelenkázni, akkor utasítsd vissza, ha szivesen csinálod, akkor ne háborogj. Semmi nem kötelező, csak nyisd ki a szád, ha valami nem tetszik.

2013. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom jól esik neki néha egy kis segítség.
2013. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Salx Narval ***** válasza:
82%
Én is szívesen rád testálnám, sőt a porszívózást is.:D Szerintem élcelődik veled, remélhetőleg jóindulatból.
2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
59%
egyes nők azt hiszik, másnak is nagy öröm a babázás. Pedig csak egy szaros pelenka. Ki a franc akar szart törölni???Velem meg babakocsit akartak tolatni, meg hogy fogjam más babáját. Sőt, az enyémet is akarták fogni. (Le is hányta az illetőt, etetés után voltunk.)
2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
93%

Biztos azt hiszi, te szeretnéd.

Mondd meg, hogy nem így van.

2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

De hogy lehet valaki ilyen, hogy ezt a gusztustalan dolgot ajánlgatja másoknak? Nekem elég kiakasztó ez.

Nem kell neki segítség, nincs sok tennivalója.

2013. okt. 18. 15:25
 7/45 anonim ***** válasza:
14%

:)

Szivatasbol!

Sogorommal en is ezt csinaltam...

Akinel bekakilt az tette rendbe a fiam..

Sogorom okendezett visitott tesomnak, hogy gyere mar! Mi meg ugy rohogtunk hogy felallni se birtunk...


Na aztan megszuletett az O gyerekuk, az enyem mar wcre jart nem kellett neki segitseg, aztan egyszer csak keresztfiam telerakta a pelust ahogy az olembe ult... Nyujtottam tesomnak, soggorom meg kiabalt :)

El ne vedd tole! Szenvedjen O is.... Oklendezve raktam tisztaba!

2013. okt. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Szivatásból... Háát, ez egy rohadt gonosz dolog akkor. Sőt, szándékos megalázása a másiknak.
2013. okt. 18. 15:31
 9/45 anonim ***** válasza:
24%

Biztos azt akarja, hogy gyakorolj. :-)))))

Mondd meg neki nyugodtan, hogy undorodsz a pelenka tartalmától, én sem szívesen törölgetném más babájának a fenekét, a sajátomé nem zavart, biztosan ennek is megvan a maga magyarázata.

2013. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
16%

Ha nyilvanosan tenne meg veled az lenne...


De elobb utobb ezt vissza lehet adni

2013. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!